Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Stranke vlagajo kandidature za evropske volitve

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Stranke vlagajo kandidature za evropske volitve
[#2771995] 26.04.19 05:32 · odgovor na: (#2771989)
Odgovori   +    0
[BeliF]
> [Inside]
> parlamenarnih volitvah. Vglavnem ali se gredo nek fajt za dvig popularnosti opazenosti ali pa je kaj drugega v ozadju.

Bršič je kvizling

to bi moralo biti vsem jasno. jaz delam v industriji in smo trenutno v vojni z ameriko. resda bo kdo rekel, da smo zgoj v trgovinski vojni, ne pa v pravi vojni, kjer bi se s puškami strelajli med seboj, ampak pomisli na cyber war... tudi tam ne rabiš puške da delaš škodo

američani nas napadajo, mi se branimo. vojna je, pa če je to komu všeč ali pa ne

kdor je na njihovi strani je izdajalec. zgodovina mu bo sramoto delala dlje kot se bo preostali svet zanimal za Trumpove tweete

tega bi se kao DOMovinska stranka morala zavedati. pa se ne spomnim, da bi Bršiča kdaj slišal reči kaj podobnega. on navija za američane, ko nam polena pod noge mečejo. ker je kvizling
Uff mislim da ni cilj Dom zaščita domačega gospodarstva za vsako ceno mimo vseh zakonov kot to počne sedanja oblast. Sicer vsaka država malo ščiti svoje firme vendar to delajo na nek pameten evropski način. Je pa to zelo delikatno področje kjer ni ravno nekih sablonskih matric po katerih naj bi se ravnal. Če ne dobiš tožbe EU je po moje sprejemljivo.