Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Stranke vlagajo kandidature za evropske volitve

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Stranke vlagajo kandidature za evropske volitve
[#2771976] 25.04.19 21:52 · odgovor na: (#2771947)
Odgovori   +    0
[rename]
> [Inside]
> Evo vprašanje za analitike zakaj poteka boj med sds in domovinsko ligo, na tw in forumih?

To tud mene zanima.
Moja ocena je, da poskusa Usajeva vzbujati pozornost in pridobivati volilce SDS s pljuvanjem po svoji nekdanji stranki.
Kaj jo je k temu vzpodbudilo pa najbrz ve samo ona.
Po mojem pa gre za zamero, ker ni bila predvidena,da bi kandidirala na listi SDS, ceprav je zmagala v svoji volilni enoti in to v Ljubljani.

In potem so se clani (predvsem clanice) SDS na twitterju pac odzvali in se se naprej ‘odzivajo’....se ‘koljejo’, blokirajo ‘mutajo’, psujejo.... Murgle pa pokajo od smeha in zadovoljstva.

Dr.Gorenak je poskusal umiriti, Brscic in Jansa sta predlog podprla....a Usajeva se ne da. Se naprej rentaci in benti cez obstojece europolsance SDS, pa po Bogovicu in izziva in izziva. Brscic se jo najbrz boji, saj je ocitno, da je tudi on ne more ustaviti. Najvec skode pa s tem dela sebi in stranki DOM.

Napoved: DOM ne bo docakal naslednjih parlamentarnih volitev, ce bodo redne.
Jaz ravno ne bi vse na njo prelozil saj kakor sem bral trdi, da je SDS oz Janez twitnil da Dom ni zazeljen in pravi ampak da bo kradel glasove SDS. Jaz razumem da se Dom mora postavit bolj desno od SDS kot kaze pa to pocne zelo nespretno res pa zraven dobiva vse mogoce obkladke cigavi da so. Mislim da se na tw ni pametno spuscat v neke dvoboje sploh ce si z znanim imenom proti neznancem saj ne ves kdo se zadaj skriva.
Kolikor bodo zgubili liderje Brscica in Usajevo bodo tezko kaj naredili na parlamenarnih volitvah. Vglavnem ali se gredo nek fajt za dvig popularnosti opazenosti ali pa je kaj drugega v ozadju.