1 ura
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
2 uri
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
2 uri
Najbolj brani članki danes
3 ure
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
4 ure
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
4 ure
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
4 ure
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
5 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
5 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
5 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
6 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
6 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
6 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
6 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
6 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
7 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
8 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
8 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
9 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
9 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.
Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.
Jaz pa raje vidim, da imajo vsi čim več denarja, tudi če ga imajo nekateri več od mene.
bla bla bla, to raje vidis samo zato, ker imas cez glavo za svoje potrebe.
Če bo mojemu sosedu uspelo, to ne pomeni, da bo šlo meni slabše, ampak da bo bolje za oba.
spet ponavaljas te new age gluposti. pojdi med hipije, pa njim razlagaj te budalastine.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2771444

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 23.04.2019 15:25
[shevchenko]
> Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.
Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.
... holy shit ! ... čuj, kje ti na totem forumu vidiš kakšnega bogataša ? ... jebiga, jaz vidim same bleferje in lažnivce, ki tako lažejo, da sami sebi verjamejo, če pa me ne bi imeli na ignore, pa bi jih videl še več ...

P.S.: narava mojega dela mi dopušča kar nekaj "lerlaufa", pa niti približno nimam toliko cajta kot uspešni forumski "podjetniki", ki celi dan visijo na totem forumu in ves čas nabijajo ene in iste parole ...
mimoidoci sporočil: 5.999
Zadnja sprememba: mimoidoci 23.04.2019 15:25
[shevchenko]
> Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.

Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.

Shevchenko, zero sum game velja samo pri fake marksistični argumentaciji in pri distribuciji ljudske pameti. Zato, da si ti lahko tako glup, je človeštvo nujno potrebovalo kompenzacijo: Teslo, Einsteina in Newtona.

Drugače sta pa tudi Žižek in Peterson razčistila, da je zero sum game podvala marksistične argumentacije.

Žižek je nato dodal še štos o tebi: Pride bog k porednemu shevchenku, ki se je vseskozi prepiral z najbližjim sosedom. Zagrozi mu, da mu bo ob takem vedenju izrezal oko, za soseda pa bo kazen dvojna, v kolikor takoj ne odnehata. Vrli shevchenko takoj izstreli: "Gospod bog, izvolite moje oko." Dvorana je bila navdušena, ker so dejansko mislili, da gre za štos. Kurc k nihče ne bere tega Foruma, pa da naleti nate in na tvojo mentaliteto.
macon sporočil: 12.861
[shevchenko]
> Ti očitno raje vidiš, da imajo vsi manj denarja, kot da bi ga imeli nekateri več od ostalih.

Zero sum game pac. Ce ima nekdo vec, ima nujno nekdo drug manj. Seveda se bogatasi pretvarjate, da temu ni tako, ampak to je vas problem.
Rast svetovnega bogastva na glavo v zadnjih dveh desetletjih ti pravi, da si malo nadgradi zastarele komunajzarske predstave.

Strani: 1