Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.164
[bc123a]
There is therefore no fundamental common ground between the two sides, so that a trade deal which encompasses the European Climate Change agenda is totally out of the question. It can be said, in fact, that both sides are in fundamental opposition on this issue; thereby ruling out any deal. Indeed, it is in America's strategic interest to weaken Europe economically through higher emissions.

Mislim da se iz podatkov ter iz logike ne da nikakor sklepati da je ameriska politika tako daljnovidna, da bi nalasc sesuvala evropo s klimatskimi spremembami, preko vpliva na visino reke Ren... cmon, to je pa res tako za lase privleceno.
reka ren dejansko ima jasen ekonomski impact in interes usa, kakrsna je sedaj, dejansko je videti usmerjen v slabitev konkurence.

zdaj a je to prav "mi bomo naredili X in potem bo ren padel za Y in bodo imeli skode za Z hehe" -- to je po moje prevec detajlisticna interpretacija... meni prejsnji odstavek zadosca.
> glede zakaj so deuropska naprezanja videti fake -- zaradi shizofrene situacije za nemcijo, kot je opisana;

to pa ze, ampak si ziher prebral cel clanek? :)
avtorja pogosto berem in njegov mozni minus je predvsem to, da se zeloooo razpise, ceprav s slogom pazi na to, da ravno ne zaspis zraven.

vseeno je cisto mozno, da mi je vmes kje padla koncentracija. vendar je glede na ono zgoraj z renom cisto mozno tudi to, da ne gre toliko za to, kaj je napisano, kot za najino razlicno interpretacijo tega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2771328

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[crt]
> [bc123a]
> There is therefore no fundamental common ground between the two sides, so that a trade deal which encompasses the European Climate Change agenda is totally out of the question. It can be said, in fact, that both sides are in fundamental opposition on this issue; thereby ruling out any deal. Indeed, it is in America's strategic interest to weaken Europe economically through higher emissions.
>
> Mislim da se iz podatkov ter iz logike ne da nikakor sklepati da je ameriska politika tako daljnovidna, da bi nalasc sesuvala evropo s klimatskimi spremembami, preko vpliva na visino reke Ren... cmon, to je pa res tako za lase privleceno.
>

reka ren dejansko ima jasen ekonomski impact in interes usa, kakrsna je sedaj, dejansko je videti usmerjen v slabitev konkurence.
Absolutno. Ampak za climate change tudi nemci kar nekaj naredijo (v smeri pumpanja CO2 v atmosfero), plus, trumpova administracija z dolgorocnim planom, really? :)
shevchenko sporočil: 21.898
avtorja pogosto berem in njegov mozni minus je predvsem to, da se zeloooo razpise, ceprav s slogom pazi na to, da ravno ne zaspis zraven.
mene je spomnil na dostojevskega, ki je bil placan na stevilo pol, ki jih je oddal, pa stalno je bil zaradi kockanja v dolgovih zato so njegovi romani tako nesramno dolgi...

Strani: 1