4 min
V Slovenijo prek Madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji
37 min
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković?
41 min
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2)
49 min
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
51 min
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov
59 min
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 1
1 ura
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
1 ura
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
2 uri
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
2 uri
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
2 uri
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
2 uri
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
3 ure
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?
3 ure
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
4 ure
Guverner Vasle za Bloomberg: Junijski rez izgleda verjeten, tudi nadaljni, če se uresničijo gospodarske napovedi v praksi
4 ure
Pomoč ali past na cesti? Na to pri avtovlekah pazite, da ne boste plačali preveč
4 ure
Apple bo morda pričel s proizvodnjo iPhonov v Indoneziji
5 ur
Terme Olimia sredi več kot 60-milijonskih naložb

Strani: 1

jurijjurij sporočil: 4.944
[#2771220] 22.04.19 09:22
Odgovori   +    16
Polnjenje električnih avtomobilov kmalu plačljivo
Ma neeeee?? ni mogoče? kaj pa eko zeleno? pa tko fajn je blo, ko je blo zastonj.

PS.
It's about time!
shevchenko sporočil: 21.898
[#2771233] 22.04.19 10:38
Odgovori   +    10
Najprej je bilo potrebno naivcine nama mizi s tem, kako je vse zastonj.

Sedaj pa bodo kasirali. Dvojno.
abrame sporočil: 1.628
[#2771236] 22.04.19 11:20 · odgovor na: jurijjurij (#2771220)
Odgovori   +    9
Seveda fajn je bilo ko smo jim energijo plačali ti, jaz in ostali.
Trend električnih vozil se bo zmanjšal takoj s preklicem, oz. končanjem "zastojnskega polnjenja".
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2771241] 22.04.19 11:31 · odgovor na: abrame (#2771236)
Odgovori   +    4
[abrame]
Seveda fajn je bilo ko smo jim energijo plačali ti, jaz in ostali.
Trend električnih vozil se bo zmanjšal takoj s preklicem, oz. končanjem "zastojnskega polnjenja".
Caksammal a do zdaj so zastonj filali elektriko??!

Meanwhile; kaj bodo zdaj Ameri naredili z Ukrajinci, ko so po petih ali desetih letih revolucionarnega "demokratiziranja" in "priblizevanja zahodu" s 70% izvolili pro-rusa?

Prav zabavno je brat global media zgodbice o novih obrazih :-)

Morda protestno umaknili svoje svetovalce iz prihvatizacijskih naftnih firm? :-)
anon-301357 sporočil: 142
[#2771258] 22.04.19 14:22 · odgovor na: anon-207617 (#2771241)
Odgovori   +    3
No kaj ima Ukrajina z zastonj polnilnicami. A ja; nekam je treba stresat gnev in zmagoslavje (sicer ne vem kaj ti koristi to nad Američani, ampak pač čustva so čustva). No štejem ti pa v dobro, da nisi privlekel na dan Janše ali pa še partizanov in njihovo zmago nad Ameri ops domobranci.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2771267] 22.04.19 15:44 · odgovor na: anon-301357 (#2771258)
Odgovori   +    1
[tadejkom]
No kaj ima Ukrajina z zastonj polnilnicami. A ja; nekam je treba stresat gnev in zmagoslavje (sicer ne vem kaj ti koristi to nad Američani, ampak pač čustva so čustva). No štejem ti pa v dobro, da nisi privlekel na dan Janše ali pa še partizanov in njihovo zmago nad Ameri ops domobranci.
Mimogrede, jaz sem zaljubljen v Ameriko, tudi zivel sem ze tam, medtem ko rusijo razumem dokaj mccainovsko; gre za naftno ploscad ki se pretvarja, da je drzava. Da se jim dopusca pametovanje po okolici je en najvecjih failov usa politike.

Zdaj ko sva to ugotovila, lahko morebiti kreneva naprej oz. Nazaj k mojem vprasanju - kako se soociti s tem, da so ukrajinci pac mali rusi, in da morda z evropskega stalisca ni najbolj pametno, da ameriskim jastrebom stango drzimo, medtem ko razfukavajo drzave okrog evrope - tako v severni afriki, kot pri arabcih.

Ukrajinska drzavljanska vojna bi za evropo lahko imela precej hujse posledice, pa se je k sreci razpletlo zelo nezno. Malo imamo tudi to sreco, da folk ne opazi ukrajinca, ker je pac prave barve in ga lahko zamenjas za poljakaali slovenca, oziroma it makes no difference in germany.

Jansi, Kucanu, partizanom in domobrancem pa na tem forumu ne manjka pozornosti :-) Da imamo temo o kurcevih polnilnicah, ne pa o ukrajinskih volitvah, pa se zmeni z lucko kajfez bogataj, nisem jaz kriv :-)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2771272] 22.04.19 16:28
Odgovori   +    0
Teslin model 3, ki letno prevozi 15.000 kilometrov oddaja 181 gramov CO2 na kilometer, medtem ko dizelski motor sprosti le 120 gramov CO2 na kilometer...Več v "ifo Schnelldienst: Electric Vehicles are not a Panacea for Climate Change" na www.cesifo-group.de/...ektroautos

Strani: 1