Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

eheheh sporočil: 612
Aha, zdravniki stavkajo, če delajo toliko kot morajo po zakonu. Morda pa zakoni niso v redu?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2771079

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 21.04.2019 08:33
[eheheh]
Aha, zdravniki stavkajo, če delajo toliko kot morajo po zakonu. Morda pa zakoni niso v redu?
Zelena nit vsej mojih komentarjev je, da bi morali javno zdravstvo privatizirati, ker tisto kar imamo zdaj je prej javno kurbišče; večkrat sem predlagal, da bi javne bolnišnice lahko podarili zaposlenim delavcem tako, da bi kot zasebniki ali koncesionarji vodili bolnišnice; večkrat sem predlagal naj zdravniki zaslužijo svojo plačo na pravem trgu, seveda dobri bodo zaslužili več, slabi manj, nekatere privatizirane bolnišnice bodo zaradi nekakovostnega dela zaprle vrata ali zamenjale lastnika; večkrat sem predlagal naj zdravstvena zavarovanja prodajajo vse zavarovalnice tako kot v Nemčiji; večkrat sem predlagal ukinitev dvoživk, kar je največja anomalija našega zdravstvenega sistema; tisto kar želijo družinski zdravniki je nemoralno in neetično, saj bi znotraj varne zaposlitve v javnem sektorju želeli biti plačani kot zasebniki; zanimivo je, da sem tudi predlagal naj opravljajo svoje delo 7,5 ur in obdelajo pacientov kolikor zmorejo; ocenil sem, da 95% zdravnikov (tudi družinskih) opravlja svoje delo ne ozirajoč se na muževičevskokuštrinske "Igre Pohlepa" in bo tako delalo tudi naprej, tudi če bi uradno stavkali...

Strani: 1