Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
> [pobalin]
> > [najobj]
> > P.S.: pokaži mi dovolj visoko stavbo, kjer je namontirana tota nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame ...
>
> Potem bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do tega pogleda
> www.google.com/maps/...d2.3544587
> in ugotovil, da gre skrajno blazno verjetno za posnetek z zvonika gotske cerkve St. Gervais, ki je na drugem (desnem!) bregu Sene. Kot piše francoska Wikipedija (poglej tudi sliko na sklicu št. 11):

... čuj, če bi jaz bil v penziji, bi imel čas s pomočjo Google Translate razumeti, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga in bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do pogleda, ki si ga nalimal, ampak jaz nisem v penziji, jebiga ...
Čuj, zmeniva se tako: ti še naprej pridno garaj in vestno plačuj prispevke, da lahko jaz dobivam penzijo, jaz ti bom pa s stricom guglom iskal bajte po Parizu in drugo, kar te bo zanimalo med zasluženo malico in boš vprašal na totem forumu. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770909

Strani: 1

najobj sporočil: 31.906
[pobalin]
> [najobj]
> > [pobalin]
> > > [najobj]
> > > P.S.: pokaži mi dovolj visoko stavbo, kjer je namontirana tota nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame ...
> >
> > Potem bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do tega pogleda
> > www.google.com/maps/...d2.3544587
> > in ugotovil, da gre skrajno blazno verjetno za posnetek z zvonika gotske cerkve St. Gervais, ki je na drugem (desnem!) bregu Sene. Kot piše francoska Wikipedija (poglej tudi sliko na sklicu št. 11):
> ... čuj, če bi jaz bil v penziji, bi imel čas s pomočjo Google Translate razumeti, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga in bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do pogleda, ki si ga nalimal, ampak jaz nisem v penziji, jebiga ...
Čuj, zmeniva se tako: ti še naprej pridno garaj in vestno plačuj prispevke, da lahko jaz dobivam penzijo, jaz ti bom pa s stricom guglom iskal bajte po Parizu in drugo, kar te bo zanimalo med zasluženo malico in boš vprašal na totem forumu. :-P
... OK, zmenjeno ... no, ampak ker drugi na totem forumu tudi plačujejo prispevke za tvojo penzijo, naj še oni gledajo bajte po Parizu, da se ne boš samo za mene matral ...

Strani: 1