Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
P.S.: Sem malo poguglal in na www.crisisgroup.org/...ist-threat izbrskal 230 jurjev norih džihadistov po celem svetu. Precej bolj verjetna cifra od tiste tvoje. V Evropi jih imajo pa menda največ brexitanci (25 jurjev po www.independent.co.u...23966.html ), sledijo jim pa verjetno Francozi. Ne vem, koliko jih je tam, vendar boš z malo guglanja verjetno uspel izbrskati eno realno cifo, če te ta sploh zanima.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770904

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[robi2107]
P.S.: Sem malo poguglal in na www.crisisgroup.org/...ist-threat izbrskal 230 jurjev norih džihadistov po celem svetu. Precej bolj verjetna cifra od tiste tvoje. V Evropi jih imajo pa menda največ brexitanci (25 jurjev po www.independent.co.u...23966.html ), sledijo jim pa verjetno Francozi. Ne vem, koliko jih je tam, vendar boš z malo guglanja verjetno uspel izbrskati eno realno cifo, če te ta sploh zanima.
Ma ja, v Afganistanu jih je več kot 230 jurjev samo med talibani in za talibane.
anon-116402 sporočil: 4.340
Zadnja sprememba: anon-116402 19.04.2019 22:52
[robi2107]
P.S.: Sem malo poguglal in na www.crisisgroup.org/...ist-threat izbrskal 230 jurjev norih džihadistov po celem svetu. Precej bolj verjetna cifra od tiste tvoje. V Evropi jih imajo pa menda največ brexitanci (25 jurjev po www.independent.co.u...23966.html ), sledijo jim pa verjetno Francozi. Ne vem, koliko jih je tam, vendar boš z malo guglanja verjetno uspel izbrskati eno realno cifo, če te ta sploh zanima.
Odvisno koga šteješ za radikalnega. Zame je radikalen Musliman vsak tisti, ki se zavzema za šeriatsko pravo, ni pripravljen obsoditi teroristične organizacije, ne obsoja umore iz časti, ne obsoja izrekanje fatve nad določenimi posameniki zaradi žaljenja Mohameda in Islama itd. In takih je žal zelo veliko. Po konservativnih ocenah obveščevalnih služb naj bi jih bilo nekaj deset procentov vseh Muslimanov, Ben Shapiro pa navaja še precej bolj šokantne podatke: www.youtube.com/watc...7TAAw3oQvg

Tistih, ki so danes operativno sposobni se razstreliti sredi Pariza ali New Yorka, je gotovo precej manj, verjetno bodo tvoje številke držale. Ampak nevarnost predstavljajo ravno tisti "zmerni muslimani", ki po mojem niso prav nič zmerni. Ko bo prišlo do pizd***je, bodo odločali t.i. "zmerni muslimani", ki bodo pokazali, da niso prav nič zmerni in da so jim zahodne civilizacijske norme španska vas.

Strani: 1