Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[najobj]
> [usimoncic]
> nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/

... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770892

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[Inside]
> [najobj]
> > [usimoncic]
> > nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
>
> ... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.
... eh, o vzroku za požar ne vem nič, komentiram pa samo najbolj nelogične stvari, ki jih objavijo in islamofobi do zdaj prepričljivo vodijo pred konkurenco ...

P.S.: kakršnikoli materialni dokazi so v požaru zelo verjetno zgoreli v pepel, zato preiskovalci na pogorišču itak ne bodo našli nič pametnega, tako da bodo za požar muslimani ostali krivi za vedno, ker so za islamofobe muslimani krivi, ker živijo ...

Strani: 1