35 min
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
1 ura
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
1 ura
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
1 ura
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
1 ura
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
2 uri
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 1
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
3 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
4 ure
Delo: Nama v roke nemškega sklada
5 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
5 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
5 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
5 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
6 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Triglav, zdravstvena zavarovalnice je pripojena matični zavarovalnici 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 19.04.2019 11:55
[najobj]
> [lukasblue]
> www.liberation.fr/ch...ie_1722145

www.google.com/maps/...d2.3522219 ...
P.S.: pokaži mi dovolj visoko stavbo, kjer je namontirana tota nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame ...
Čuj, majster, če že tukaj mahaš z orodjem, bi se ga lahko prej navadil tudi uporabiti. Ker če bi, bi najprej s pomočjo Google Translate razumel, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga. Potem bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do tega pogleda
www.google.com/maps/...d2.3544587
in ugotovil, da gre skrajno blazno verjetno za posnetek z zvonika gotske cerkve St. Gervais, ki je na drugem (desnem!) bregu Sene. Kot piše francoska Wikipedija (poglej tudi sliko na sklicu št. 11):
Le clocher de l'église est un des points hauts du centre du Paris ; de nombreuses vues de la ville ont été prises de son sommet, notamment la célèbre carte postale Vue des sept ponts.
fr.wikipedia.org/wik...s_de_Paris

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770840

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 19.04.2019 13:33
[pobalin]
> [najobj]
> > [lukasblue]
> > www.liberation.fr/ch...ie_1722145
>
> www.google.com/maps/...d2.3522219 ...
> P.S.: pokaži mi dovolj visoko stavbo, kjer je namontirana tota nearby public webcam s pogledom na streho (WTF?) Notre Dame ...

Čuj, majster, če že tukaj mahaš z orodjem, bi se ga lahko prej navadil tudi uporabiti. Ker če bi, bi najprej s pomočjo Google Translate razumel, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga. Potem bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do tega pogleda
www.google.com/maps/...d2.3544587
in ugotovil, da gre skrajno blazno verjetno za posnetek z zvonika gotske cerkve St. Gervais, ki je na drugem (desnem!) bregu Sene. Kot piše francoska Wikipedija (poglej tudi sliko na sklicu št. 11):

> Le clocher de l'église est un des points hauts du centre du Paris ; de nombreuses vues de la ville ont été prises de son sommet, notamment la célèbre carte postale Vue des sept ponts.
> fr.wikipedia.org/wik...s_de_Paris
... čuj, če bi jaz bil v penziji, bi imel čas s pomočjo Google Translate razumeti, da je linkani članek Liberationa spodoben primerek fektčekinga in mitbastinga in bi z Google Maps 3D tudi hitro prišel do pogleda, ki si ga nalimal, ampak jaz nisem v penziji, jebiga ... aja, in če slovenski islamofobi ne bi tako agresivno napadli muslimane in jih za požar kot barbarski napad na krščanstvo okrivili, še preden so v Parizu požar pogasili, ob podobnih katastrofah običajnih teorij zarote niti ne bi komentiral ...

P.S.: čeprav ne vem, kaj bi človek na strehi med delovnim časom pred 18 uro in pet minut po 18 uri dokazoval, sem malo res začel dvomit, dvomim pa, da bi Macron lahko utišal dvome Francozov, ki dvomijo v uradno verzijo vzrokov požara, če se bodo na osnovi zažganih materialnih dokazov na pogorišču res lahko našli ... no, ampak dokler imamo na totem forumu muslimane, za nas ni problema, kaj verjeti in česa ne ...

Strani: 1