Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 19.04.2019 10:57
[usimoncic]
nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/
... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770822

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 19.04.2019 11:17
[najobj]
> [usimoncic]
> nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/

... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
Namesto, da bluziš raje preberi kaj piše na linku, ker članek ni senzacionalističen (marsikdaj so). Sranje je tale tvoj zapis, ker so te sami predsodki in se na vse pretege matraš zagovarjati svoje levičarstvo. Velikokrat ti pa ta zagovor prav nič ne uspe in to smo že praktično vsi opazili.
anon-61428 sporočil: 4.493
[najobj]
> [usimoncic]
> nova24tv.si/svet/vse...otre-dame/

... holy shit ! ... čuj, tebe sem do zdaj imel za bolj pametnega, da bi verjel čisto vsakemu sranju, ki ga v svoji gonji in sejanju strahu pred muslimani objavijo islamofobni psihiči na Nova24TV ...
Lej to bo vedno oni bodo trdili da je musliman vžgal francozi tega ne bodo ampak je razlog samovžig. Kaj ti mislis ne vem. Jaz slutim da je bilo to zazgano s strani vlade v imenu drzave Francije,naredil pa je en 007 agent za katerega nikdar ne bo svet vedel.
Nekaj so morali drugace bi padli v krizo. Sedaj se pa s zem ukvarjajo.
Tako so tudi pri nas izpeljali kar nekaj stvari v imenu drzave, da jih ne nastevam.

Strani: 1