Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
Davek na nepremicnine. Porkadus ze spet ranljive skupine, ki bodo morale dobiti dodatne olajsave, vsi, ki to niso, pa naj ranljivi postanejo s tem, da jim nabijamo nove in nove davke in dajatve. Vsak dan bomo vse bolj vsi enaki: beraci. Ce se uvaja nov davek, naj se za vse, ali pa za nobnega. V tem primeru ZA NOBENEGA. Kar naprej nove obveznosti. Za pobiranje novih davkov nove drage zaposlitve. Mora iti vse k hudicu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770633

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
[FIN-454644]
Davek na nepremicnine. Porkadus ze spet ranljive skupine, ki bodo morale dobiti dodatne olajsave, vsi, ki to niso, pa naj ranljivi postanejo s tem, da jim nabijamo nove in nove davke in dajatve. Vsak dan bomo vse bolj vsi enaki: beraci. Ce se uvaja nov davek, naj se za vse, ali pa za nobnega. V tem primeru ZA NOBENEGA. Kar naprej nove obveznosti. Za pobiranje novih davkov nove drage zaposlitve. Mora iti vse k hudicu.
LOL. a to, pa da jaz placam 50% od place pa ni problem, ne? ti pa ne bi nicesar placal od svojega premozenja. normalno, ker drzava komot vzame meni, tebi pa je ogromno senkala in se naprej ti bo.
shevchenko sporočil: 21.898
[FIN-454644]
Davek na nepremicnine. Porkadus ze spet ranljive skupine
Res so ranljive skupine nasi nepremicninski baroni, ki sedijo na stotisocih evrih premozenja.

Ce rabijo za davek za nepremicnine, naj se javijo pri meni, jim ga bom placal jaz, njihove bogatije si itak ne morem privoscit.

Strani: 1