Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Mercedes, v katerem se bodo vozili tudi milenijci

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8475 sporočil: 219
Zunanjost je res lepa, tukaj se je Lešnik odlično odrezal (kot vedno do sedaj). Armaturka je pa poraz na celi črti. Dve razvlečeni tablici nekako na silo postavljeni za volan nekako ne sede. Z vsakim naslednjim modelom uspe Daimlerju narediti bolj nagnusno armaturko. Po mojem bi moral Lešnik sedaj presedlati na notranjost in pričeti urejati te svinjske kabine. Verjetno bi se tudi tukaj dobro odrezal, saj kdor zna ta zna.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770365

Strani: 1

moon sporočil: 1.623
[Avto] Tema: Mercedes, v katerem se bodo vozili tudi milenijci
[#2770387] 17.04.19 10:55 · odgovor na: anon-8475 (#2770365)
Odgovori   +    2
[skrabam]
Zunanjost je res lepa, tukaj se je Lešnik odlično odrezal (kot vedno do sedaj). Armaturka je pa poraz na celi črti. Dve razvlečeni tablici nekako na silo postavljeni za volan nekako ne sede. Z vsakim naslednjim modelom uspe Daimlerju narediti bolj nagnusno armaturko. Po mojem bi moral Lešnik sedaj presedlati na notranjost in pričeti urejati te svinjske kabine. Verjetno bi se tudi tukaj dobro odrezal, saj kdor zna ta zna.
Ko ze toliko hvalis Lesnika.. Meni se zdi cisto mimo, da so (tudi) MB postali vsi enaki. Tale CLA je skoraj 100% pomanjsani CLS, C in E ne locis, ce ne vidis prednjih luci.. O notranjosti se strinjam s tabo.
Mogoce pa se hoce MB resiti nas starih prdcev (ce si pri 50-ih za njih ze star;)..

Strani: 1