Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.164
Zadnja sprememba: crt 15.04.2019 22:09
zelo simbolicna katedrala.

splosno sem velik pristas tega, da kar se da pojasniti z malomarnostjo in neumnostjo, je overdose razlagati z namenom. vseeno neke asociacije na reichstag (ne nujno po zasedbi vlog, temvec po centralnosti dogodka). jutro je pametnejse od vecera, al pa ne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2769964

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2769976] 15.04.19 23:33 · odgovor na: crt (#2769964)
Odgovori   +    7
Mislim, da gre kar za malomarnost pri delu (v majhni Sloveniji je v nekaj letih pogorelo kar nekaj velikih objektov ravno iz tega vzroka - posledic varjenja pri vzdrževalnih delih), ne pa za "Požig Reichstaga".
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2770022] 16.04.19 08:57 · odgovor na: crt (#2769964)
Odgovori   +    4
[crt]
zelo simbolicna katedrala.

splosno sem velik pristas tega, da kar se da pojasniti z malomarnostjo in neumnostjo, je overdose razlagati z namenom. vseeno neke asociacije na reichstag (ne nujno po zasedbi vlog, temvec po centralnosti dogodka). jutro je pametnejse od vecera, al pa ne.
Tudi jaz sem pristas tega. Navsezadnje v cerkvi, kjer potekajo obnovitvena dela in itak gori ogenj 24/7 (svece ki jih prizigajo stare mamce brez izobrazbe o varstvu pri delu in varstva pred pozari) se ni treba ravno pretegniti da najdes cel kup moznih vzrokov pozara.

Ne da pa se spregledati dejstva, da so (nekateri) muslimani na socialnih omrezjih praznovali, mediji pa o tem nic. Celo vec, ce ze pisejo da "so uporabniki socialnih omrezij izrazali zgrozenost in solidarnost" (po spominu, 24ur), naj napisejo se da so nekateri se prav veselili.

In spet je treba iti na skrajno desno (Paul Joseph Watson), da dobis to, kar MSM zamolcijo.

Strani: 1