Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jurekzu sporočil: 117
[MarijanMacek]
Ljuba duša, jaz nisem nikjer pisal o digitalizacija zdravstva, jaz sem samo v izsekih podal pismo velečastitega dr. I.M., predsednika sindikata Praktikum, ki nagovarja svoje člane, naj dajo odpoved (seveda zaradi preobremenjenosti) in nato sklenejo pogodbo kot s.p. ali d.o.o. Kar sicer že nekaj časa počne moja dohtarca s koncesijo, kateri sem na žalost bil dodeljen brez moje vednosti (in malce lastne lenobe). seveda je koncesionarska ambulanta odprta le 2 dni med tednom in pomislite, namesto k maši lahko gre človek k dohtarju v nedeljo dopoldne....
A lahko ti še bolj na pol bereš neko besedilo?
Sicer si pa že sam citiral, ampak očitno ne prebral.
sklenitev pogodbe z ZZZS za vsoto za katero se uspete izpogajat, predvsem pa za urnik dela in obseg, ki vam ustreza.
Mogoče pa ZZZSju dol visi za tvoje zdravje, pa so sklenili pogodbo samo za 2 dni na teden?
Mogoče pa ostale dni v kakem drugem krajo dela?

Sicer pa je tisti Muževičev dopis bil interpretacije odločbe zdravstvenega inšpektorata iz oktobra 2017, da imajo zdravniki zakonsko pravico delati prek pogodbe z zdravstvenimi domovi.
Če se prav spomnim, se je takrat šlo za hkratno delo na več deloviščih, v času okoli referenduma o ZZdej. In je prišlo do neke pritožbe na MZ, proti zdravstvenem domu, pa je ministrstvo, pa inšpektorat, pa ZD sestavilo tisti zapisnik, da so zakonsko pokrili neka dejanja ZDja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2769420

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[jurekzu]
> [MarijanMacek]
>

> sklenitev pogodbe z ZZZS za vsoto za katero se uspete izpogajat, predvsem pa za urnik dela in obseg, ki vam ustreza.

Mogoče pa ZZZSju dol visi za tvoje zdravje, pa so sklenili pogodbo samo za 2 dni na teden?
Mogoče pa ostale dni v kakem drugem krajo dela?
Problem je, da od ponedeljka do četrtka prodaja svoje usluge preko d.o.o. zdravstvenemu domu na obali in zdravi razne Bavčarje, če se ravno ne piči z iglo v rešilnem vozilu in toži za astronomsko odškodnino. Svoje domicilne paciente (86% zasedenost) pa obravnava preko vikenda in v petek!

Sicer pa je tisti Muževičev dopis bil interpretacije odločbe zdravstvenega inšpektorata iz oktobra 2017, da imajo zdravniki zakonsko pravico delati prek pogodbe z zdravstvenimi domovi.
Če se prav spomnim, se je takrat šlo za hkratno delo na več deloviščih, v času okoli referenduma o ZZdej. In je prišlo do neke pritožbe na MZ, proti zdravstvenem domu, pa je ministrstvo, pa inšpektorat, pa ZD sestavilo tisti zapisnik, da so zakonsko pokrili neka dejanja ZDja.
Dejstvo je, da to pismo jasno kaže na namere sindikata. Sicer mi je pa toi jasno že od prej, saj je ženina žlahtnica ena od tistih 23 doktorjev Kranju, ki so dali odpoved. Denar, denar, za ljudi jim je pa figo mar!

Strani: 1