Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Audijev električni high tech omrežil 40 Slovencev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-171197 sporočil: 814
Samo cakam se, da bodo Audi tozili nezadovoljni kupci, ki bodo ugotovili, da zadeva niti priblizno ne gre 400km dalec, ampak ji zmanjka lufta ze pri dobrih 280- 300km. Spet nova laz in goljufanje. Ampak Audi se napolne na 150kW polnilnici v dobrih 50 min od 0-100%! Testirano! Kar je bombasticno! Ampak v Sloveniji ni nobene na voljo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2769348

Strani: 1

premza sporočil: 4.276
Zadnja sprememba: premza 12.04.2019 07:35
[quetal]
Ampak Audi se napolne na 150kW polnilnici v dobrih 50 min od 0-100%! Testirano!
Če boš na "črpalki" hotel avte polnit z istim tempom kot bencinske (6 polnilnic vsak porabi 5 min za polnjenje) boš moral imeti 60 hitrih polnilnic s skupno močjo 9MW. To pa je toliko kot porabi recimo mesto s 15.000 prebivalci.

Tole bo šlo, dokler bo električnih avtov manj kot 10%, potem se bo začela veselica...

- Kupil sem elektrilčni avto, živim v bloku, kje naj ga polnim?
- Kupil sem električni avto, ko ga polnim mi meče ven glavno varovalko, kaj naj storim?
- Imam električni avto. zdaj ga je kupil še sosed. Ko sva ju prvič oba priklopila, je vsa ulica ostla brez elektrike. Kaj delava narobe?
- Šel sem na morje, po 300km se mi je izpraznila baterija, polnilnice so zasedene do naslednjega torka, takrat se že vračam domov. Kaj lahko storim. Nekdo z istim problemom, je šel v železnino, kupil prikolico in dizelski agregat. Zdaj lahko baterijo polni kar med vožnjo. Je to dobra rešitev?

Strani: 1