Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-111103 sporočil: 797
[bigl]
Ni na tekočem, tale mladi zdravnik. ZZZS ima po moje podatke od vnosa kartic pacientov. Lepo po časovnici za vsakega zdravnika se da to ugotoviti. Informatika in to. Mimo tega dejstva ne more. Kaj pa oni medtem počnejo vmes, da je tak časovni gap, ki je različen od njihovega časa per capita, pa je vprašanje za zdravnike in ne ZZZS, razmišljam. Lep dan.
P.S.: Zanimajo ga "surovi podatki", teh pa po moje ne sme dobiti. Mojih že ne. Verjamem, da bi rad dokazal svoj prav. Teh podatkov ZZZS ne bi imela, če bi še imeli stare zdr. knjižice. Seveda je načeta verodostojnost njihovega ponavljajočega časovnega argumenta, pravljičnih 7 minut na pacienta, razmišljam. Napako priznati je ja človeško, a ne.
1. Zzzs ima podatke, vendar 30 % storitev ne prizna in jih ne upošteva v statistiki, ker jih ne plača. Zato ne pustijo vpogled v podatke.

2. Surovi podatki nimajo nobenih osebnih podatkov, so le zbirni podatki.

3. 7 minut temelji na izračunu uradno in javno objavljenih podatkih iz istega vira iz katerega črpa zzzs (odčitki zdravstvenih kartic), vendar čudežno se podatki zzzs ne ujemajo z uradnimi podatki.

4. Res je, napako priznati je človeško, kar le potrjuje, da zzzs ni človek.