Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Britanska policija je aretirala Juliana Assangea

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
Ja no, kaj pa je drugega kot kriminalec? Kar naprej je kradel informacije in jih distribuiral nepooblascenim. Tatvina informacij ni tatvina?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2769187

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Pa še državi ki mu dala azil je GROZIL.
Preberi spisek,se splača.
Marburg sporočil: 249
[FIN-454644]
Ja no, kaj pa je drugega kot kriminalec? Kar naprej je kradel informacije in jih distribuiral nepooblascenim. Tatvina informacij ni tatvina?
To me spominja na Glanzkopfa oz. JBTZ konec osemdesetih pr. stol. Aja, tisto je bila pa liberalno-demikraticno-pacifisticna zadeva.
robi2107 sporočil: 4.272
[FIN-454644]
Ja no, kaj pa je drugega kot kriminalec? Kar naprej je kradel informacije in jih distribuiral nepooblascenim. Tatvina informacij ni tatvina?
Je objava panamskih dokumentov tudi tatvina? Je razkritje Watergata tudi tatvina? Je tatvina to, da razkriješ svinjarije oblastnikov? V vseh naštetih primerih gre namreč za razkritje informacij. In javnost je po mojem zelo "pooblaščena", da za te svinjarije izve. Hvala q***u, da se kdo upa tako izpostaviti. Tudi Snowden je naredil isto, in za to prav tako plačal visoko ceno. Po njegovi zaslugi smo dobili dokaze, da Američani prisluškujejo celemu svetu. Brez naloga, valjda.
FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 11.04.19 17:17
[FIN-454644]
Ja no, kaj pa je drugega kot kriminalec? Kar naprej je kradel informacije in jih distribuiral nepooblascenim. Tatvina informacij ni tatvina?
čudno, da nimate takih težav, ko gre za hrvaško....sam vprašam....?????


Lp

Strani: 1