Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bambino sporočil: 1.028
Koliko otrok naj spravi šofer v 30 sedežni avtobus? Standard je 30. Na zahodu je 30. ZZZS pravi, da naj jih pelje 50, ker sicer bodo ostali zunaj. Kaj naj naredi šofer yko plačnik zahteva, da vsako leto bolj krši zakon, normo, standard.?

Zakaj nihče ne želi vpisati specializacije družinske medicine. Ko vidim take forum in članke v Financah, vidim zakaj je prav, da nisem študiral družinske medicine.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2768775

Strani: 1

KDSKLADI02 sporočil: 124
[bambino]
Koliko otrok naj spravi šofer v 30 sedežni avtobus? Standard je 30. Na zahodu je 30. ZZZS pravi, da naj jih pelje 50, ker sicer bodo ostali zunaj. Kaj naj naredi šofer yko plačnik zahteva, da vsako leto bolj krši zakon, normo, standard.?

Zakaj nihče ne želi vpisati specializacije družinske medicine. Ko vidim take forum in članke v Financah, vidim zakaj je prav, da nisem študiral družinske medicine.

Daj ne nabijaj. Naši standardi so nižji kot na zahodu. Problem je, ker bi dohtarji radi vozili po 15 otrok v avtobusu s 30 sedeži. Če delate preveč birokracije se zmenite z ministrstvom, kako zmanjšat nepotrebno birokracijo. Zadnjič sem opazil pri mojem osebnem uzdravniku, da vpisuje podatke v računalnik pa še fizično v karton. Kdo je tukaj glup? Po moje oba, tisti ki daje navodila in tisti, ki ki jih izpolnuje. Ko primerjam zahod in povprečnega dohtarja gre pri nas povprečnemu dohtarju neprimerno bolje v primerjavi s populacijo kot je to "norma" na zahodu. To so dejstva. Vse ostalo je moč pogajalskih argumentov, ki jim žrtve sistema rečemo navadno izsiljevanje.

Strani: 1