Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-316368 sporočil: 957
ps. vsec mi je ta evergreen humorni vlozek "nepricakovano"
to je zaradi tega, da bo Šarec lahko rekel, da tudi finančni strokovnjaki niso nič vedei o padajočem trendu gospodarstva - vse je, tudi zanje, prišlo tako zelo nepričakovano, da nam ni uspelo razdeliti še nekaj 100 milijonv javnemu sektorju!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767821

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.252
[jure1943]
> ps. vsec mi je ta evergreen humorni vlozek "nepricakovano"

to je zaradi tega, da bo Šarec lahko rekel, da tudi finančni strokovnjaki niso nič vedei o padajočem trendu gospodarstva - vse je, tudi zanje, prišlo tako zelo nepričakovano, da nam ni uspelo razdeliti še nekaj 100 milijonv javnemu sektorju!
A to onemu javnem sektorju, katerega del ste, spoštovani gospod bivši minister, bil celo svojo kariero in v njem prirental do penziona?

Takole se zelo dober vic sam napiše....
anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 04.04.2019 11:24
[jure1943]
> ps. vsec mi je ta evergreen humorni vlozek "nepricakovano"

to je zaradi tega, da bo Šarec lahko rekel, da tudi finančni strokovnjaki niso nič vedei o padajočem trendu gospodarstva - vse je, tudi zanje, prišlo tako zelo nepričakovano, da nam ni uspelo razdeliti še nekaj 100 milijonv javnemu sektorju!
Spomnimo se še enkrat znane anekdote. Nekaj tednov po stečaju banke Lehman Brothers in začetku finančne krize leta 2008 je Britanska kraljica Elizabeta II ob obisku prestižne London School Economics povzročila zadrego med prisotnimi ekonomski profesorji, nobelovci in drugimi ekonomskimi doktorji s preprostim vprašanjem: "Kako to, da nihče ni videl ničesar? ".

Strani: 1