Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 03.04.2019 15:11
Izsiljevanje. Jaz kot minister, če bi bil, jim ne bi dal nobenega dodatnega denarja. Itak se s kliki kartic vidi koliko je kateri zdravnik obremenjen. Seveda zmorejo. Tako kot je nalezljiv smeh in zehanje je nalezljivo tudi jamranje. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767656

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[bigl]
Izsiljevanje. Jaz kot minister, če bi bil, jim ne bi dal nobenega dodatnega denarja. Itak se s kliki kartic vidi koliko je kateri zdravnik obremenjen. Seveda zmorejo. Tako kot je nalezljiv smeh in zehanje je nalezljivo tudi jamranje. Lep dan.
Izsiljevanje!? :)

Menda bo tole kar najbolj PRIMEREN Izraz! :))

V takih časih živimo! IZSILJEVALSKIH!! :) Ker nič ne dobiš, dokler nisi sposoben nečesa izsiliti! Menda se temu lahko reče tudi kompromis v končni fazi! :))

Če jim ne daš dodatnega denarja, potem zadevo samo še poslabšaš, vprašanje za koliko, pa vseeno....

Vse to so neki nesistemski, delni in kratkoročni (gasilski) ukrepi, ki zedovo/ve rahlo utišajo in prestavijo v (bližnjo) prihodnost...

Iz klikov (bi) se moralo videti marsikaj! :)

*Tudi izsiljevanje je nalezljivo! Lep dan.
bc123a sporočil: 48.253
[bigl]
Izsiljevanje. Jaz kot minister, če bi bil, jim ne bi dal nobenega dodatnega denarja. Itak se s kliki kartic vidi koliko je kateri zdravnik obremenjen. Seveda zmorejo. Tako kot je nalezljiv smeh in zehanje je nalezljivo tudi jamranje. Lep dan.
Hehe, tipicna slovenska uzaljena fora.

Vidi se, da so preobremenjeni, sedaj se samo pogajajo o tem, ali bodo manj obremenjeni, vec placani, ali oboje (govorim za splosne/druzinske zdravnike).

In celo statistike (zdravniki per capita) kazejo da jih imamo premalo. Problem je, da je cena primernega zdravnika na mednarodnem trgu precej visja, zato gredo dobri balkanci mimo nas direkt na zahod. Slovenci pa v jok, ker to ni fer in ce on dela za minimalca, bi moral zdravnik pa res z 2-3x toliko biti zadovoljen. A pa jebat ga, niso.

Afganistanski brivci it is torej ob taksni mentaliteti. Povsem zasluzeno.

Strani: 1