Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[0513ANITO]
> [hocevarb]
> > [spiderman]
> > ??
> > Torej, če že avtorji izvirnika niso povprašali kakšnega inženirja o smiselnosti zapisanega, tega tudi vam "ni treba"?
> > Ja vem, da je ta medij zastonj - torej pravzaprev lahko objavljate tudi samo linke - bomo že samo prebrali, četudi z uporabo google translatea.
> > .
> > dumbanddumberpress
>
> Kot sem zapisal, sem citiral original, torej spletno stran elektroenergetske družbe FPL, ene največjih v ZDA. V tehnično pravilnost navedenega ne dvomim. Tekst je pred objavo zagotovo videl vsaj kakšen inženir, poleg tega visi na strani že nekaj dni in bi morebitne napake že odkrili.

Pa ti Borut si neverjeten.....

Moč (tudi električno) se meri v Wattih, Kapaciteto (shranjeno energijo) pa v Wattnih urah (ali še bolj Fizikalono v Joulih)
Sem že napisal, da se enota za moč slovensko piše vat in za energijo vatna sekundah, vatna ura, kilovatna ura, poglej malo nazaj, forum.finance.si/?m=...45&single! Predvidevam, da še vedno živimo Sloveniji in spoštujemo slovenski pravopis!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767588

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 03.04.2019 13:33
[MarijanMacek]
> [0513ANITO]
> > [hocevarb]
> > > [spiderman]
> > > ??
> > > Torej, če že avtorji izvirnika niso povprašali kakšnega inženirja o smiselnosti zapisanega, tega tudi vam "ni treba"?
> > > Ja vem, da je ta medij zastonj - torej pravzaprev lahko objavljate tudi samo linke - bomo že samo prebrali, četudi z uporabo google translatea.
> > > .
> > > dumbanddumberpress
> >
> > Kot sem zapisal, sem citiral original, torej spletno stran elektroenergetske družbe FPL, ene največjih v ZDA. V tehnično pravilnost navedenega ne dvomim. Tekst je pred objavo zagotovo videl vsaj kakšen inženir, poleg tega visi na strani že nekaj dni in bi morebitne napake že odkrili.
> Pa ti Borut si neverjeten.....
>
> Moč (tudi električno) se meri v Wattih, Kapaciteto (shranjeno energijo) pa v Wattnih urah (ali še bolj Fizikalono v Joulih)
Sem že napisal, da se enota za moč slovensko piše vat in za energijo vatna sekundah, vatna ura, kilovatna ura, poglej malo nazaj, forum.finance.si/?m=...45&single! Predvidevam, da še vedno živimo Sloveniji in spoštujemo slovenski pravopis!
... ja, in stavim gajbo pira, da bo - če že ni - po imenih merskih enot kakšen slovenist doktoriral iz osebnega imena James Watt, ki ga bo prekrstil v "pišikaoštogovoriš" slovenski Đejms Vat ... jebiga, še vedno živimo v Sloveniji in spoštujemo slovenski pravopis ...

Strani: 1