Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[sopranos]
In četudi je posameznik v lokalnem okolju nepriljubljen, ampak ker je zvest Janši, pač vedno štartajo z njim na volitvah. Eni pa pridejo, jih ne spustijo zraven, in potem tudi oddidejo.

Zato po mojem mnenju SDS nima neke prihodnosti z Janšo. Pri nasledniku pa je spet vprašanje kdo konkretno to bo in kakšna bo njegova politika.
Janša je imel priložnost, če prav štejem dvakrat, pa se ni izkazal s kadrovsko politiko. Samo namesto levosučne mafije je skušal inštalirati desnosučno. Tako da mi je zelo žal, ampak imaš prav.
Tudi glede interne kadrovske politike seveda. Naš "predsednik", izgovorjeno s strahospoštovanjem... Ma daj...
Slovenija je zrela, da se obrne bolj v desno. Samo se rabi politika, ki ne bo deloval tako kot Janša. V tem trenutku se mi zdi, da ima NSi več možnosti. Je pa res, da kot vidim, imajo tudi oni težave s pomanjkanjem denarja in dobrih kadrov.
Ma tisti Toninov nož v hrbet šefici ni bil nek dosežek. Se je lepo videlo na volitvah. Sedaj pa so se še s Peterletom skregali.

V splošnem pa je Murglam treba čestitat za marketing, desnico večina prepoznava kot nevarnost za nevemkaj oziroma za kar vse.
Kljub obvladovanju medijev ni zanemarljiv dosežek.

Bodo pa morali malo urediti policijo in finančno upravo, da vsi ti njihovi novi obrazi ne bodo imeli takšnih težav, ko jim požareport najde prve fotokopije starih grehov.