Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.293
Te izmenjave se meni ne zdijo tako zelo glupe.

V Sloveniji imamo denimo na UKC vrhunske nevrologe in nevrokirurge. Ko so mi sanirali poškodbo vratu, je bilo tam cel kup nekih študentov, ki so na meni vsak dan izvajali diagnostiko. Skratka učili se na živih primerih.

Španci, italijani, francozi, nekaj hrvatov, in podobno... vsak dan druga skupina

In verjamem da gredo naši tudi ven.....

Ne vem pa v kakem obsegu, in katere segmente tko došolamo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2766654

Strani: 1

blink sporočil: 3.523
[Endimion]
Te izmenjave se meni ne zdijo tako zelo glupe.

V Sloveniji imamo denimo na UKC vrhunske nevrologe in nevrokirurge. Ko so mi sanirali poškodbo vratu, je bilo tam cel kup nekih študentov, ki so na meni vsak dan izvajali diagnostiko. Skratka učili se na živih primerih.

Španci, italijani, francozi, nekaj hrvatov, in podobno... vsak dan druga skupina

In verjamem da gredo naši tudi ven.....

Ne vem pa v kakem obsegu, in katere segmente tko došolamo.
Če je tako koristno, naj si sami plačajo te izmenjave, kajne? Na splošno bi se moralo na študij gledati kot na investicijo ki stane X denarja in časa, od nje pa dobiš X nečesa koristi.

Verjamem, da je koristno potovati po svetu in si razširjati obzorja ampak brez da fehtam druge za denar.

Profesorji in birokrati bodo pa itak vedno rekli da so izmenjave dobra stvar, saj sami ne znajo drugega kot trošiti tuji denar - to je njihov poslovni model.

Strani: 1