Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kje so danes trije glavni, ki so zakuhali brexit

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2766631] 28.03.19 13:59
Odgovori   +    7
Ce je Mayeva resno mislila z Brexitom, bi morala v ekipo vkljuciti Faraga. Pa ga je skartirala. In: zasrala. Nesposobna ambiciozna zmesana kokos.
najobj sporočil: 31.870
[#2766632] 28.03.19 14:05
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 28.03.2019 14:06
... Kaj medtem ko Theresa May, ki sama niti ni bila za brexit in se zdaj trudi izpeljati tisto, kar je izglasovalo ljudstvo, počnejo Nigel Farage, Boris Johnson in David Cameron. ...

... OK, ker razen res dobre muzike in nekaj filmov - oboje večinoma izpred pol stoletja - iz Velike Britanije v Slovenijo ni prišlo nič pametnega, se mi za brexit, britansko ljudstvo in za njihove zblojene - očitno še bolj od slovenskih - politike sladko jebe, sem pa že pred pol leta na totem forumu napisal forum.finance.si/?m=...411&single , da Velika Britanija ne bo šla nikamor, ampak da bo v bistvu v EU ostala, vsi na eni in drugi strani Rokavskega preliva pa se bodo delali, da je zunaj ...

P.S.: poleg muzike in filmov je fuzbal v Premier League sicer dober, ampak s tem Britanci nimajo nič, ker so v njej britanski igralci samo za vzorec, denar za tujce s celega sveta pa itak dajejo Arabci in Rusi ...
r-fin sporočil: 326
[#2766887] 30.03.19 11:10 · odgovor na: najobj (#2766632)
Odgovori   +    1
Mogoce zadnje ne drži čisto povsem, glede fuzbala mislim. Se mi zdi, da so bili anglezi na zadnjem svetovnem edini, ali pa eni zalo redkih - in to je bolj kot ne praviloma stalnica, katerih reprezentanca je sestavljena v celoti (100%) iz igralcev, ki igrajo v domači(h) ligi(ah), torej niso tako nepomembni in nevesci. In to je super.
Ce sem spregledal, priznam napako.

Sicer pa bolje ko gre UK, bolje gre nam in bolje ko gre nam, bolje gre njim. Četudi je korelacija zgolj na tretji ali cetrti ali peti ali desti decimalki, je ta pozitivna.
najobj sporočil: 31.870
[#2767130] 01.04.19 11:04 · odgovor na: r-fin (#2766887)
Odgovori   +    0
[r-fin]
Mogoce zadnje ne drži čisto povsem, glede fuzbala mislim. Se mi zdi, da so bili anglezi na zadnjem svetovnem edini, ali pa eni zalo redkih - in to je bolj kot ne praviloma stalnica, katerih reprezentanca je sestavljena v celoti (100%) iz igralcev, ki igrajo v domači(h) ligi(ah), torej niso tako nepomembni in nevesci. In to je super.
Ce sem spregledal, priznam napako.

Sicer pa bolje ko gre UK, bolje gre nam in bolje ko gre nam, bolje gre njim. Četudi je korelacija zgolj na tretji ali cetrti ali peti ali desti decimalki, je ta pozitivna.
... OK, tega res ne vem oziroma se ne spomnim, ampak odsotnost angleških igralcev v tujih klubih je predvsem posledica dejstva, da je Premier League zelo bogata in dovolj kvaltitena, tako da so tudi slabši angleški igralci v dobri konkurenci dovolj dobro plačani in se jim igranje doma bolj splača ... khmm, ker namreč Valižan Gareth Bale se je iz Anglije za toliko denarja lahko prodal samo enkrat, ker ga niti za bistveno manjši denar Real ali kdo drug ne bi več kupil nikoli ...

P.S.: fuzbal je sicer najpomembnejša postranska stvar na svetu, omenil pa sem ga predvsem kot ilustracijo upadanja moči Anglije oziroma Velike Britanije, ki je na vseh področjih življenja vedno manjša ... khmm, čeprav je še vedno velika, da ne bo pomote, tako da se s tabo povsem strinjam ...

Strani: 1