Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

premza sporočil: 4.276
Oprema style pa bo za dodatnih 1.400 evrov prinesla še... zagon motorja brez ključa, zatemnjena stekla, nedeljivo zadnjo klop
Nedeljiva zadnja klop je dodatna oprema... :)

P.S. Z opremo Style bo to avto za tatove. Vžge brez ključa in zatemnjene šipe ima, da ne vidiš, kdo ti ga je sunil :)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2766444

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[Avto] Tema: Škodin golf je celo dražji od pravega
[#2766550] 28.03.19 10:06 · odgovor na: premza (#2766444)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 28.03.2019 10:09
[premza]
>Oprema style pa bo za dodatnih 1.400 evrov prinesla še... zagon motorja brez ključa, zatemnjena stekla, nedeljivo zadnjo klop
Nedeljiva zadnja klop je dodatna oprema... :)

P.S. Z opremo Style bo to avto za tatove. Vžge brez ključa in zatemnjene šipe ima, da ne vidiš, kdo ti ga je sunil :)))
... OK, ker za daljinsko odklepanje verjetno noben novinar ne napiše "odklepanje brez ključa", je Miloš res malo hecno napisal, ker ključ seveda rabiš, ne rabiš pa ga vtaknit v ključavnico in ga obrnit ...

P.S.: daljinsko odklepanje ima svoje prednosti in to razumem, ne razumam pa, zakaj se moram boljše počutit, ker zdaj avto zaženem s pritiskom na gumb, namesto da bi kot prej ključ vzel iz žepa in ga vtaknil v ključavnico in obrnit, ker namreč brez ključa ne moreš nič ... khmm, če zdaj pozabim, da mi moj fensi ključ lopovi lahko ukradejo "na daljavo", prej pa so mi ključ morali ukrasti iz žepa, če so mi hoteli ukrasti avto ...

Strani: 1