Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[ognjenorezilo]
Ti, ki si prisesan na državne jasli, ne razumeš cenovne komponente te zgodbe.
Teslo nepismeno, že najmanj 5x sem napisal da že nekaj časa nimam nič več skupnega z državnimi jaslimi! Vsekakor sem pa prepričan, da kljub skromnemu znanju o gradbeništvu razumem cenovne komponente bolje od tebe, ki si izpričano funkcionalno nepismen, ali pa bolehaš za pozabljivostjo, v tem primeru se ti oproščam za zlobne nazive.

Koliko km tirov si zgradil?
Sam nisem gradbenik, da bi gradil, vsekakor pa tudi ti nisi zgradil verjetno nobene km tira, zadnji je namreč bil zgrajen v Sloveniji(odprta proga, ne ind. tir) pred več kot 50 leti. Vsekakor sem pa prebral v šolskih letih prenekatero starejše delo o projektiranju železniških prog iz bogate zgodovine Beograjske univerze in rok ruskih emigrantov, tako da vsaj približno vem v čem je poanta. Kaj pa ti, kakšno vedenje o problematiki imaš pa ti, od kod črpaš znanje, ki je v Sloveniji na žalost preredko, če sploh obstaja z izjemo prof. Zgonca.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2765625

Strani: 1

ognjenorezilo sporočil: 2.049
Cukerček, ful si simpatičen :* :* EGO = happenings.lpu.in/eg...knowledge/

Nismo vsi v yugoSloveniji, kakšna proga in tunel se pa že gradi po svetu, tako da na ta cirkus lahko gledamo na podlagi izkušenj.

Strani: 1