Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Mrnjafko sporočil: 544
[bigl]
Brez hrvatov, ki bodo tudi sicer delali probleme, že zaradi bližine, če druga ne. Ne pa pozabit na oporekanje Avstrije in Nemčije....Lep dan.
Saj zato druge partnerje. Če bodo finančno vpleteni Nemci (ki bodo s svojo Energiewende zagazili do vratu) - in še kako radi bodo, bodo Avstrijci sicer malo skakali, reda radi, ampak jim bo veliki brat rekel hitro "Klappe!!!" in bo mir. Če bomo sami bo težko, ker tisti, ki nam hočejo prodajati, zelo ne bodo za to, da mi zgradimo in lahko hitro organizirajo spontane proteste tipa "Trst je naš, mi smo Titovi, Tito je naš!" ali bolje "Rešimo planet, recimo NE CO2, atomom in zdravi pameti!"

To je hudo politična zadeva in politika mora k temu hudo resno pristopiti. Pri nas se pa delajo, kot, da se jih to ne tiče in se cela Slovenija ukvarja z maketo. Lov na mravlje je v polnem teku z vso artilerijo, ki jo premoremo, sloni pa brez problema šetajo mimo. In pol se bodo čudili, kako je mogoče, če morda pride na oblast kak Dolfe No. II.

Eh, zaden, ki zapušča Butale, naj zapre vrata in ugasne luč!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2763880

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
Avstrijci se bodo sicer usajali, dvomim pa, da bi bila taka drama kot pri Temelinu.

Glede partnerstva z drugo državo sem pa skeptičen. Slovenci smo taki poslovni guruji, da se znamo v vsakem primeru nategnit.

Strani: 1