Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.908
[shevchenko]
> [Inside]
> Če nimaš pametnega predloga bodi tiho, to verjetno ima Cerar na mizi. Koga briga naše stališče, dobro če nas sploh kdo še vpraša.
zakaj pa je dobro, da nas kdo kaj vprasa, ce tako nimamo svojega stalisca. oprosti, potem imam ze raje, da me sploh nihce nicesar ne vprasa. cerar naj bo glede brexita lepo tiho, ker ocitno nima kaj povedati.
... čuj, zakaj bi Cerarja sploh kdo kaj vprašal, če pa sem že pred pol leta forum.finance.si/?m=...411&single vse povedal ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2763755

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
... čuj, zakaj bi Cerarja sploh kdo kaj vprašal, če pa sem že pred pol leta forum.finance.si/?m=...411&single vse povedal ...
pa ti si pravi vizionar.

jaz pa mislim, da nikoli ne bo brexita. ce bi referendum lahko kaj spremenil, bi ga ze zdavnaj prepovedali.
anon-61428 sporočil: 4.493
[najobj]
> [shevchenko]
> > [Inside]
> > Če nimaš pametnega predloga bodi tiho, to verjetno ima Cerar na mizi. Koga briga naše stališče, dobro če nas sploh kdo še vpraša.

> zakaj pa je dobro, da nas kdo kaj vprasa, ce tako nimamo svojega stalisca. oprosti, potem imam ze raje, da me sploh nihce nicesar ne vprasa. cerar naj bo glede brexita lepo tiho, ker ocitno nima kaj povedati.

... čuj, zakaj bi Cerarja sploh kdo kaj vprašal, če pa sem že pred pol leta forum.finance.si/?m=...411&single vse povedal ...
Ti lepo daj to na papir in poslji Cerarju tako da bo imel vsaj en pameten predlog. Napisi nekako tako kot je en na TW oni hocejo ven iz eu tako da bi ostali v eu. Lahko dodas da smo se mi Slovenija osamosvojili od SFRJ tako da smo postali SFRJ v malem. Pol pa se da se zdaj nahajajo v situaciji ko vojak rece oni bi kao da se odcijepe a mi EU jim kao ne damo.
shevchenko sporočil: 21.898
... čuj, zakaj bi Cerarja sploh kdo kaj vprašal, če pa sem že pred pol leta forum.finance.si/?m=...411&single vse povedal ...
evo, vem zakaj.

cerar bi lahko naredil maketo evrope z vb in maketo evrope brez vb, potem pa naroci se vsaj eno studijo, ki bi naredilo poglobljeno analizo razlik pri obeh maketah.

bi bila vsaj ena korist od njega.

racun pa naj prosim enkrat toliko izstavi v bruselj.

Strani: 1