Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 5.998
Zadnja sprememba: mimoidoci 06.03.2019 15:52
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > Zakaj si izbral ravno oreh? Zakaj ne kostanj, regratovo lučko, dudo, majhno ropotuljico ali recimo za Mozartovo kroglico velik srček (mene Mozart vedno gane). To bi bilo še bolj presunljivo in še bolj emocionalno pri grajanju teh res odvratnih in nesramnih forumskih stručkotov. Očitno nisi še popolnoma čustveno zrel za pravega levičarja.
> > >
> > > Mi je pa všeč konstatacija, da zbolevajo le otroci revežev. To bi celo pri Fajonovi in Kordišu šlo skozi z zanesljivim plusom - kljub tvoji neokretnosti in ne še popolnoma izdelani prefinjenosti čustvovanja. Skratka malo si še fake, potrenirati bo treba, da boš kot pravi profi.

> > ... čuj, ti si tako smešen, da se sploh ne čudim, da te imajo ljudje tako radi ...

> ...in ti si tako lažno čustvujoč (beri patetičen), da se sploh ne čudim, da te nihče ne mara...

... ja, ker je moj življenski cilj, da si s kimanjem na anonimnem forumu Financ iščem prijatelje, ki jih ne poznam ...

Levičarstvo je permanentno zagovarjanje nebuloz, ki zahteva celega človeka podnevi in ponoči, oblečenega ali golega, izobraženega ali polpismenega, na konju ali peš, ki nagovarja znance ali pa široke množice. Bodisi na forumu Financ na Facebooku, blogu ali Twitterju..... In ja, to je tvoj življenski cilj. Poglej koliko časa si že zapravil za forumske neznance, če upoštevava le prispevke z ideološko konotacijo (večina njih).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2762029

Strani: 1

najobj sporočil: 31.910
Zadnja sprememba: najobj 06.03.2019 19:05
> ... ja, ker je moj življenski cilj, da si s kimanjem na anonimnem forumu Financ iščem prijatelje, ki jih ne poznam ...
Levičarstvo je permanentno zagovarjanje nebuloz, ki zahteva celega človeka podnevi in ponoči, oblečenega ali golega, izobraženega ali polpismenega, na konju ali peš, ki nagovarja znance ali pa široke množice. Bodisi na forumu Financ na Facebooku, blogu ali Twitterju..... In ja, to je tvoj življenski cilj. Poglej koliko časa si že zapravil za forumske neznance, če upoštevava le prispevke z ideološko konotacijo (večina njih).
... oh, joj ...

P.S.: ker si se obregnil v moje levičarstvo in zapravljen čas na totem forumu, sem se spomnil tvojega prvega posta forum.finance.si/?m=...868&single , s katerim si pred več kot 10 leti začel svoje permanentno zaganjanje v mene, ko pa si v svojo naduvano njuško dobil prvo porcijo forum.finance.si/?m=...601&single nazaj, pa si me mimoidoči iskreno zasovražil in me - čeprav nimaš pojma, kdo in kaj sem - sovražiš vedno, ko prideš mimo ...

Strani: 1