Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
[bc123a]
> [najobj]
> > [bc123a]
> > > [najobj]
> > > ... eh, potem pa ti za večje "udobje" res ni problem plačat tistih nekaj centov več ...
> > Ne, ni.
> ... jebiga, se boš moral odločit za večje "udobje" ali za nižje cene, ker Petrol in tudi drugi prodajalci na avtocestah zaradi prostega trga očitno ne bodo znižali cen ...
>
> P.S.: s totim "udobjem" tankanja na avtocestah si malo zabluzil, priznaj ...
Dude, ce grem pisat me oberejo za 50 centov... za dva centa na litru bencina mi je pa res tako hudo vseeno da se niti ne ukvarjam s tem.

Pa kaj, a ti ko gres na kufe tudi kufe s sabo prineses, ker bi bilo cenej ali kako? Al ga samo doma pijes?
... eh, tisti tvoj "Ne, ni" sem razumel preveč dobesedno ...

P.S.: glede na "vesoljske" razdalje, ko celo Slovenijo naprej in nazaj prevoziš v dveh urah, je za domačine malo hecno govoriti o dragem tankanju na avtocestah, pa - Petrol s tem nima nič - drago scanje s kufetom gor ali dol ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2761645

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
P.S.: glede na "vesoljske" razdalje, ko celo Slovenijo naprej in nazaj prevoziš v dveh urah, je za domačine malo hecno govoriti o dragem tankanju na avtocestah, pa - Petrol s tem nima nič - drago scanje s kufetom gor ali dol ...
Kje sem rekel, da je drago? Jaz bi o tem, da bi nalasc izbiral pumpe zacel razmisljati tam nekje pri 10 EUR na tank razlike.

Strani: 1