Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Katera banka najbolj ožema svoje stranke?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Katera banka najbolj ožema svoje stranke?
[#2760946] 28.02.19 15:50 · odgovor na: smrk (#2760944)
Odgovori   +    8
[smrk]
> [sopranos]
> Pred nekaj dnevi je žena zaprla račun v banki. Komedija prve vrste. Bančnik ni verjel, da obstaja banka, kjer se ti ni treba osebno oglasiti v banki. Še bolj je bil presenečen, ko je izvedel, da obstaja banka, ki ima 0 evrov mesečnih stroškov, Mastercard debetno kartico in 5 dvigov gotovine na mesec zastonj. No v tej slovenski banki v tuji lasti pa imajo celo take težave, kot je recimo zaprtje računa v drugi poslovalnici kot si ga odprl. Pa zahteva, da se predhodno naročiš za zaprtje računa itd. Jaz sem v nejeveri samo gledal. V 21. stoletju, v času prihajajoče 4. industrijske revolucije, 5g omrežij, avtonomne vožnje, robotizaciji in avtomatizaciji, je v Sloveniji problem zapreti bančni račun.

kje si ga zapiral, v SKB?
Kako si uganil? :)

Sem pa zaprl tudi poslovni račun v eni drugi banki, je bilo pa hitro. Brez problema.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2760946

Strani: 1

smrk sporočil: 196
[Glavni forum] Tema: Katera banka najbolj ožema svoje stranke?
[#2760948] 28.02.19 16:14 · odgovor na: sopranos (#2760946)
Odgovori   +    5
[sopranos]
> [smrk]
> > [sopranos]
> > Pred nekaj dnevi je žena zaprla račun v banki. Komedija prve vrste. Bančnik ni verjel, da obstaja banka, kjer se ti ni treba osebno oglasiti v banki. Še bolj je bil presenečen, ko je izvedel, da obstaja banka, ki ima 0 evrov mesečnih stroškov, Mastercard debetno kartico in 5 dvigov gotovine na mesec zastonj. No v tej slovenski banki v tuji lasti pa imajo celo take težave, kot je recimo zaprtje računa v drugi poslovalnici kot si ga odprl. Pa zahteva, da se predhodno naročiš za zaprtje računa itd. Jaz sem v nejeveri samo gledal. V 21. stoletju, v času prihajajoče 4. industrijske revolucije, 5g omrežij, avtonomne vožnje, robotizaciji in avtomatizaciji, je v Sloveniji problem zapreti bančni račun.
>
> kje si ga zapiral, v SKB?

Kako si uganil? :)

Sem pa zaprl tudi poslovni račun v eni drugi banki, je bilo pa hitro. Brez problema.
če ni skrivnost kam si šel, ven iz SLO al si še vedno bančni rezident, poslovno? Ker meni gredo tudi precej na živce z rigidnostjo sistema, pa težko jim je odgovorit na preprosta vprašanja vsaj po mailu, mi skrbnik razlaga kar po telefonu...V Lj so zaprli enoto in niso hoteli računa prenesti na enoto po naši želji...češ, da to ni možno tehnično...

Strani: 1