Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Katera banka najbolj ožema svoje stranke?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

smrk sporočil: 198
[Glavni forum] Tema: Katera banka najbolj ožema svoje stranke?
[#2760944] 28.02.19 15:43 · odgovor na: sopranos (#2760938)
Odgovori   +    9
[sopranos]
Pred nekaj dnevi je žena zaprla račun v banki. Komedija prve vrste. Bančnik ni verjel, da obstaja banka, kjer se ti ni treba osebno oglasiti v banki. Še bolj je bil presenečen, ko je izvedel, da obstaja banka, ki ima 0 evrov mesečnih stroškov, Mastercard debetno kartico in 5 dvigov gotovine na mesec zastonj. No v tej slovenski banki v tuji lasti pa imajo celo take težave, kot je recimo zaprtje računa v drugi poslovalnici kot si ga odprl. Pa zahteva, da se predhodno naročiš za zaprtje računa itd. Jaz sem v nejeveri samo gledal. V 21. stoletju, v času prihajajoče 4. industrijske revolucije, 5g omrežij, avtonomne vožnje, robotizaciji in avtomatizaciji, je v Sloveniji problem zapreti bančni račun.
kje si ga zapiral, v SKB?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2760944

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Katera banka najbolj ožema svoje stranke?
[#2760946] 28.02.19 15:50 · odgovor na: smrk (#2760944)
Odgovori   +    8
[smrk]
> [sopranos]
> Pred nekaj dnevi je žena zaprla račun v banki. Komedija prve vrste. Bančnik ni verjel, da obstaja banka, kjer se ti ni treba osebno oglasiti v banki. Še bolj je bil presenečen, ko je izvedel, da obstaja banka, ki ima 0 evrov mesečnih stroškov, Mastercard debetno kartico in 5 dvigov gotovine na mesec zastonj. No v tej slovenski banki v tuji lasti pa imajo celo take težave, kot je recimo zaprtje računa v drugi poslovalnici kot si ga odprl. Pa zahteva, da se predhodno naročiš za zaprtje računa itd. Jaz sem v nejeveri samo gledal. V 21. stoletju, v času prihajajoče 4. industrijske revolucije, 5g omrežij, avtonomne vožnje, robotizaciji in avtomatizaciji, je v Sloveniji problem zapreti bančni račun.

kje si ga zapiral, v SKB?
Kako si uganil? :)

Sem pa zaprl tudi poslovni račun v eni drugi banki, je bilo pa hitro. Brez problema.

Strani: 1