Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.929
Hitra cesta do Dravograda in hitra cesta do Ilirske Bistrice sta prioriteti. Nato pride obvoznca pri Kopru proti Dragonji in obvoznica zahodno od NM mimo Straže dol proti Semiču (recimo, ker nisem prebivalec Dolenjske, ampak tko malo počez fantaziram.)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759985

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[]
Hitra cesta do Dravograda in hitra cesta do Ilirske Bistrice sta prioriteti. Nato pride obvoznca pri Kopru proti Dragonji in obvoznica zahodno od NM mimo Straže dol proti Semiču (recimo, ker nisem prebivalec Dolenjske, ampak tko malo počez fantaziram.)
Tam leta 2016 na Dolenjskem forumu, ki so ga organizirale Finance, je Vidic podjetnikom v dvorani, belokranjskim županom, tudi Petru in Borutu kar živo razlagal, da bo do leta 2027 tretja razvojna os s tunelom pod Gorjanci zagotovo prišla do Metlike. Le mimogrede, jaz mu nisem verjel prav nič, če sta mu verjela Peter in Borut ne vem, po mojem malo že, ne preveč. Ko sem črnomaljski županji omenil, da lahko kar pozabi na cesto in predor sem imel občutek, da bom jaz krivec, če bo Bela Krajina brez razvojne osi. Ko sem še dodal, da do leta 2020 niti obvoznice ne bo do Revoza...

Strani: 1