Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

code5 sporočil: 664
O, jaz pa ze. Pod zelezniskim nadvozom ob Crni vdovi (poslovna stavba Dela) imajo periodicne zasede, in to vsaj dvakrat na leto; enkrat sem placala globo (20€ za polovicko), kar me je izucilo - ne da ne vec vozim tam, ampak pravocasno pogledam, in ce je treba, sestopim z bicikla in se prelevim v pesca, ki vodi bicikel, in potem grem mimo in se pravim sasavo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759598

Strani: 1

najobj sporočil: 31.903
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2019 15:07
[code5]
O, jaz pa ze. Pod zelezniskim nadvozom ob Crni vdovi (poslovna stavba Dela) imajo periodicne zasede, in to vsaj dvakrat na leto; enkrat sem placala globo (20€ za polovicko), kar me je izucilo - ne da ne vec vozim tam, ampak pravocasno pogledam, in ce je treba, sestopim z bicikla in se prelevim v pesca, ki vodi bicikel, in potem grem mimo in se pravim sasavo.
... eh, saj jaz tudi namenoma ne izzivam usode, ker pri policajih nikoli ne veš, se pa zgodi oziroma se je vedno zgodilo, ko je bilo za "praviti se šašavog" že prepozno ... no, sem pa že dostikrat imel "bližnja srečanja" s prenapetimi budalami, ki so me natulili, češ kje se vozim (s hitrostjo počasnega pešca) in sem jih jaz natulil nazaj, pa smo vsi "zmagali" ...

P.S.: najbolj hecna je ena kolesarska steza v Izoli, ki je s črtami razdeljena na dva pasova in kjer je vsak "pas" širok dobrega pol metra in kjer je srečevanje nasproti vozečih kolesarjev dejansko zelo nevarno, ker imata oba kolesarja en proti drugemu po svojem pasu "pravico" voziti z maksimalno hitrostjo, ker sicer na kolesarski stezi ne bi bilo s črtami označenih dveh pasov ... khmm, in kjer je verjetno dovoljeno tudi prehitevanje, ker so črte prekinjene ...

Strani: 1