Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-344601 sporočil: 148
Mislim, da s prstom kažeš na napačno žensko. Neprimerno (nepotrebno) sanacijo NLB je vodila in na pogoje državne pomoči je v Bruslju pristala naša Alenka, prepoceni pa je prodala spet naša ženska. Verstagnova je po mojem mnenju pri zadevi najmanj kriva. Zahteva le, da izpolnimo, kar smo (so; naša trojka) obljubili. Nenazadnje Verstagnova se omenja kot možna kandidatka za bodočo predsednico Komisije. Verjetno ne zato, ker je Sloveniji naredila toliko škode.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759533

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[micurin17]
Mislim, da s prstom kažeš na napačno žensko. Neprimerno (nepotrebno) sanacijo NLB je vodila in na pogoje državne pomoči je v Bruslju pristala naša Alenka, prepoceni pa je prodala spet naša ženska. Verstagnova je po mojem mnenju pri zadevi najmanj kriva. Zahteva le, da izpolnimo, kar smo (so; naša trojka) obljubili. Nenazadnje Verstagnova se omenja kot možna kandidatka za bodočo predsednico Komisije. Verjetno ne zato, ker je Sloveniji naredila toliko škode.
EK oziroma Juncker je tudi obljubil Bratuškovi da bo podpredsednica EK, pa EK te obljube ni izpolnila, LOL. EU je tudi zapisala v pristopno pogodbo Hrvaške v EU in dala pogoj Hrvaški, da bosta s Slovenijo uredili obmejni spor z AS. Celo referendum smo imeli o tem. In zakaj EU te obljube ne spoštuje? Zatem, popolnoma enak način dokapitalizacje svojih bank kot Slovenija so naredile vse velke države EU z malo večjimi bankami kot so slovenske banke, pa ni bilo, vsaj jaz nisem tega opazil, kakršnikoli zahteve po prisilni prodji teh bank, recimo DB, kaj šele, da bi jim Verstagnova omejevaa poslovanje. Vse to so preizkušali na Sloveniji. In tebi se zdi tak scenarij kot se je zgodil normalen in je bila izpolnitev nore obljube nesposobnih slovenskih oslov obvezujoča? Seveda ni bila, niti v sanjah ne.

Da pa je Verstagnova kandidatka za novo predsednico EK pa samo dokazuje tezo, da bo EU kmalu propadla. Dogodil se je že Brexit ravno zaradi obnšanja, kot ga kaže omenjena in Verstagnova je garant, da do dokončnega razhoda ni daleč. Dogodil se bo prej kot si predstavljamo. Ker vsak druga država bo iz EU izstopila ob takšnem obnašanju kot ga je doživela Slovenija.

Strani: 1