Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2759395] 20.02.19 13:49
Odgovori   +    18
Hondo Civic sedan 1,5 VTEC smo leta 95' dobili iz Japana. Bila je skoraj 11 let z nami, samo z menoj 7 let. Nepozabno in edinstveno vozilo. Prodana naprej za krasno ceno.

Kasneje sem vozil še Hondo (drug tip) tako, izdelano v UK. In polna drobnih napak.

Torej, Japan production rulz. Naj kar tam jih delajo in potem uvažajo v EU. Je tako bolje.
bc123a sporočil: 48.253
[#2759398] 20.02.19 14:04
Odgovori   +    3
Brexiterji trdijo da jih hoce #EU zajebati in da je zato tik pred brexitom sklenila prostotrgovinski sporazum z Japonsko :))))
pobalin sporočil: 14.456
[#2759401] 20.02.19 14:17 · odgovor na: FIN-379669 (#2759395)
Odgovori   +    8
[FIN-379669]
Hondo Civic sedan 1,5 VTEC smo leta 95' dobili iz Japana. Bila je skoraj 11 let z nami, samo z menoj 7 let. Nepozabno in edinstveno vozilo. Prodana naprej za krasno ceno.
Kasneje sem vozil še Hondo (drug tip) tako, izdelano v UK. In polna drobnih napak.
Torej, Japan production rulz. Naj kar tam jih delajo in potem uvažajo v EU. Je tako bolje.
Prav navdušujoče je, kaj vse lahko človek pobere iz puste vesti o napovedanem zaprtju dveh tovarn.

1. Da si ti navedel enačbo s tremi spremenljivkami (model/tip, leto in kraj proizvodnje) in takoj ugotovil, katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)

2. Da so Finance čez noč Evropo razširile še na Turčijo. Včeraj so rejvnili, da "Honda zapira svojo edino tovarno v Evropi",
live.finance.si/8944...o-v-Evropi
danes pa Milač zgodbo eskalira z "Japoncem je prekipelo, Honda bo zaprla svoji edini evropski tovarni". Le kaj sledi jutri?

3. Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega. Danke Gustl. :-)
robi2107 sporočil: 4.272
[#2759404] 20.02.19 14:44 · odgovor na: pobalin (#2759401)
Odgovori   +    9
[pobalin]
Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega.
Same here.
..... katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)
Jaz svoji ženi vedno pravim, da je najboljši avto tak, ki je dober pa poceni. To pomeni, da se poceni pelje in poceni popravlja, če je že treba. Ajde, pa zanesljiv naj bo, da ga ne bom porival, če mi nekje crkne. That's it. Kaj me briga, če je grd. Saj se ne bom poročil z njim. Je bila zadnjič tule debata o Daciah, pa sem malo vrgel uč. In se mi zdijo prav fine. Tudi če ob prodaji po nekaj letih za njo ne bi dobil nič, ne morem pušiti toliko, kot bi v par letih pušil na amortizaciji za en nobel pleh. Da ne govorim o delih, ki za kakšne bavarce stanejo, kot da so zlati.
najobj sporočil: 31.870
[#2759408] 20.02.19 15:23 · odgovor na: robi2107 (#2759404)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 20.02.2019 15:26
[robi2107]
> [pobalin]
> Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega.

Same here.

> ..... katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)

Jaz svoji ženi vedno pravim, da je najboljši avto tak, ki je dober pa poceni. To pomeni, da se poceni pelje in poceni popravlja, če je že treba. Ajde, pa zanesljiv naj bo, da ga ne bom porival, če mi nekje crkne. That's it. Kaj me briga, če je grd. Saj se ne bom poročil z njim. Je bila zadnjič tule debata o Daciah, pa sem malo vrgel uč. In se mi zdijo prav fine. Tudi če ob prodaji po nekaj letih za njo ne bi dobil nič, ne morem pušiti toliko, kot bi v par letih pušil na amortizaciji za en nobel pleh. Da ne govorim o delih, ki za kakšne bavarce stanejo, kot da so zlati.
... eh, kako smo si različni ... čuj, meni pa mora biti avto všeč, ker tudi grde babe ne bi hotel gledat vsaki dan, avto pa gledam vsaki dan ... khmm, sploh pa avta ne kupim zato, da bi ga prodal, ampak da uživam, ko se vozim z njim ...

P.S.: ker praviš, da si zadnjič malo vrgel uč na Dacio in se ti je zdela fina, tudi ti očitno nisi tako neobčutljiv na estetiko, čeprav je res, da imajo vsake oči svojega malarja in malarija običajno stane ... aja, tudi sam sem imel odlične izkušnje z Japonci, le da moja ni bila Honda ampak Mazda ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2759409] 20.02.19 15:24 · odgovor na: pobalin (#2759401)
Odgovori   +    5
[pobalin]
> [FIN-379669]
> Hondo Civic sedan 1,5 VTEC smo leta 95' dobili iz Japana. Bila je skoraj 11 let z nami, samo z menoj 7 let. Nepozabno in edinstveno vozilo. Prodana naprej za krasno ceno.
> Kasneje sem vozil še Hondo (drug tip) tako, izdelano v UK. In polna drobnih napak.
> Torej, Japan production rulz. Naj kar tam jih delajo in potem uvažajo v EU. Je tako bolje.

Prav navdušujoče je, kaj vse lahko človek pobere iz puste vesti o napovedanem zaprtju dveh tovarn.

1. Da si ti navedel enačbo s tremi spremenljivkami (model/tip, leto in kraj proizvodnje) in takoj ugotovil, katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)
Vseeno je FIN-379669 enačbo s tremi spremenljivkami rešil pravilno.
pobalin sporočil: 14.456
[#2759411] 20.02.19 15:28 · odgovor na: anon-154083 (#2759409)
Odgovori   +    1
[jani1974]
Vseeno je FIN-379669 enačbo s tremi spremenljivkami rešil pravilno.
Škoda, da ni poskusil še tretjič, ker bi zdaj najbrž lahko povedal tudi, če je Honda Civic iz Brexitanije kaj boljša kot iz Turčije. :-)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2759412] 20.02.19 15:29 · odgovor na: pobalin (#2759411)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [jani1974]
> Vseeno je FIN-379669 enačbo s tremi spremenljivkami rešil pravilno.

Škoda, da ni poskusil še tretjič, ker bi zdaj najbrž lahko povedal tudi, če je Honda Civic iz Brexitanije kaj boljša kot iz Turčije. :-)
To pa potrebujeva še eno enačbo: Renaulti so turški boljši od francoskih.
najobj sporočil: 31.870
[#2759414] 20.02.19 15:32 · odgovor na: anon-154083 (#2759412)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 20.02.2019 15:33
[jani1974]
> [pobalin]
> > [jani1974]
> > Vseeno je FIN-379669 enačbo s tremi spremenljivkami rešil pravilno.
>
> Škoda, da ni poskusil še tretjič, ker bi zdaj najbrž lahko povedal tudi, če je Honda Civic iz Brexitanije kaj boljša kot iz Turčije. :-)
To pa potrebujeva še eno enačbo: Renaulti so turški boljši od francoskih.
... čuj, ko si glih pri Turkih in kvaliteti, še v Jugi sem imel stoenko iz Kragujevca, ki mi je osem let služila kot švicarska ura ...
robi2107 sporočil: 4.272
[#2759421] 20.02.19 16:35 · odgovor na: najobj (#2759408)
Odgovori   +    4
[najobj]
... eh, kako smo si različni ... čuj, meni pa mora biti avto všeč, ker tudi grde babe ne bi hotel gledat vsaki dan, avto pa gledam vsaki dan ... khmm, sploh pa avta ne kupim zato, da bi ga prodal, ampak da uživam, ko se vozim z njim ...
Jasno, vsako tele ima svoje vesele, pravijo. Eni so mahnjeni na pleh, eni pa na kaj drugega, in prav je tako. It's a free country. Baje. Meni avto v osnovi predstavlja nekaj, kar me na daljši relaciji prepelje od točke A do točke B. To nalogo sicer precej dobro opravi tudi bajk, ampak če bi moral na brzino skočiti v, recimo Velike Lašče, bi se rajši odločil za avto. Če bi imel dovolj časa, mi pa tudi z bajkom ni problem. Ne bi bilo prvič. Če pa moram na brzino skočiti v center, je pa bajk za to vsekakor primernejši, ker se lahko pripeljem do vrat, pa še parkirnine na rabim plačevati. Pride pa avto prav tudi, če je treba ne vem kaj tovoriti, čeprav sem tudi kanto Jupola že vozil iz Bauhausa na prtljažniku kolesa tisti kilometer ali dva. Užitek v vožnji, praviš? Osebno v pritiskanju na pedal za gas ne čutim nobenega užitka. Veliko več ga najdem v pritiskanju na ena druga pedala.
P.S.: ker praviš, da si zadnjič malo vrgel uč na Dacio in se ti je zdela fina, tudi ti očitno nisi tako neobčutljiv na estetiko ...
Predvsem se mi je dopadlo, da dobim novega karavana (imam pač familijo pa gremo tudi kaj na morje) za cca. 10 čukov. Z izgledom se sploh nisem kaj dosti ukvarjal, ker me za to bolj briga. Če zraven ni grd, pa še toliko bolje. Ampak kot rečeno, je to drugotnega pomena.
najobj sporočil: 31.870
[#2759438] 20.02.19 18:44 · odgovor na: robi2107 (#2759421)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.02.2019 18:46
[robi2107]
> [najobj]
> ... eh, kako smo si različni ... čuj, meni pa mora biti avto všeč, ker tudi grde babe ne bi hotel gledat vsaki dan, avto pa gledam vsaki dan ... khmm, sploh pa avta ne kupim zato, da bi ga prodal, ampak da uživam, ko se vozim z njim ...
Jasno, vsako tele ima svoje vesele, pravijo. Eni so mahnjeni na pleh, eni pa na kaj drugega, in prav je tako. It's a free country. Baje. Meni avto v osnovi predstavlja nekaj, kar me na daljši relaciji prepelje od točke A do točke B. To nalogo sicer precej dobro opravi tudi bajk, ampak če bi moral na brzino skočiti v, recimo Velike Lašče, bi se rajši odločil za avto. Če bi imel dovolj časa, mi pa tudi z bajkom ni problem. Ne bi bilo prvič. Če pa moram na brzino skočiti v center, je pa bajk za to vsekakor primernejši, ker se lahko pripeljem do vrat, pa še parkirnine na rabim plačevati. Pride pa avto prav tudi, če je treba ne vem kaj tovoriti, čeprav sem tudi kanto Jupola že vozil iz Bauhausa na prtljažniku kolesa tisti kilometer ali dva. Užitek v vožnji, praviš? Osebno v pritiskanju na pedal za gas ne čutim nobenega užitka. Veliko več ga najdem v pritiskanju na ena druga pedala.

> P.S.: ker praviš, da si zadnjič malo vrgel uč na Dacio in se ti je zdela fina, tudi ti očitno nisi tako neobčutljiv na estetiko ...

Predvsem se mi je dopadlo, da dobim novega karavana (imam pač familijo pa gremo tudi kaj na morje) za cca. 10 čukov. Z izgledom se sploh nisem kaj dosti ukvarjal, ker me za to bolj briga. Če zraven ni grd, pa še toliko bolje. Ampak kot rečeno, je to drugotnega pomena.
... čuj, povsem te razumem, da imaš raje bajk kot avto, če pa imaš grdi bajk, te pa res ne razumem, jebiga ...

P.S.: sploh nisem mahnjen na pleh ampak na lepoto in moj pogled na bajk - približno 25 let stari "lepotec" z 18 prestavami iz Roga - je zelo podoben tvojemu pogledu na avto ... evo, in ker imava oba veselje vsak s svojim prevoznim sredstvom, si očitno nisva tako zelo različna, kot zgleda, čeprav ni nič narobe - vsako tele ima svoje vesele - če sva si različna ... khmm, ker sva si res ...
robi2107 sporočil: 4.272
[#2759456] 20.02.19 21:11 · odgovor na: najobj (#2759438)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 20.02.2019 21:23
[najobj]
... čuj, povsem te razumem, da imaš raje bajk kot avto, če pa imaš grdi bajk, te pa res ne razumem, jebiga ...

P.S.: sploh nisem mahnjen na pleh ampak na lepoto in moj pogled na bajk - približno 25 let stari "lepotec" z 18 prestavami iz Roga - je zelo podoben tvojemu pogledu na avto ... evo, in ker imava oba veselje vsak s svojim prevoznim sredstvom, si očitno nisva tako zelo različna, kot zgleda, čeprav ni nič narobe - vsako tele ima svoje vesele - če sva si različna ... khmm, ker sva si res ...
OK, OK, ne bodi užaljen zaradi pregovora, ker sem res mislil samo na pregovor in nič drugega. Se opravičujem, če se je bralo, kot da te primerjam s teletom. Nisem te. Kar se pa lepote tiče... OK, saj je lahko avto lepo oblikovan pa te fore, ampak to vsaj meni ne predstavlja kakšnega estetskega užitka. Lepe ženske ja, pa lepe gore in sploh narava tudi. Pa še kaj bi se našlo, ampak pločevine ni vmes. Kakor tudi ne bajkov. Saj so v osnovi vsi isti. Lahko ima eden zgornjo cev malo bolj vodoravno in drugi malo bolj postrani, pa eden je takšne in drugi drugačne barve, ampak vsi pa imajo balanco, pedala, dve feltni, zobnike, ketno in še nekaj malenkosti. Vsaj mene v zvezi z bajkom bolj navdušuje to, kar lahko z njim počnem, kot pa to, kako izgleda. Itak bo z leti vsak postal grd. Nekaj naredijo kilometri, nekaj pa padci. Ko prvič užgeš in ga opraskaš, se še sekiraš, ko užgeš drugič, tudi še mogoče, od tretjič naprej se ti pa že jebe. Razen, če ni totalka, ker bi potem rabil nov bajk, to pa ni poceni. Ampak če je totalka bajk, je najpogosteje tudi bajker. Ta pa potem kolesa itak ne rabi (več). Poznam osebno nekdaj izjemnega slovenskega kolesarja, ki je v pamtiveku celo vozil kronometer na olimpijadi. No, možakar je še v poznih letih nekaj pritiskal na pedala, dokler ga enkrat en bedak v avtomobilu ni postrgal s ceste. Je ostal živ, ampak od takrat naprej ni več sedel na kolo.
najobj sporočil: 31.870
[#2759522] 21.02.19 11:02 · odgovor na: robi2107 (#2759456)
Odgovori   +    1
[robi2107]
> [najobj]
> ... čuj, povsem te razumem, da imaš raje bajk kot avto, če pa imaš grdi bajk, te pa res ne razumem, jebiga ...
>
> P.S.: sploh nisem mahnjen na pleh ampak na lepoto in moj pogled na bajk - približno 25 let stari "lepotec" z 18 prestavami iz Roga - je zelo podoben tvojemu pogledu na avto ... evo, in ker imava oba veselje vsak s svojim prevoznim sredstvom, si očitno nisva tako zelo različna, kot zgleda, čeprav ni nič narobe - vsako tele ima svoje vesele - če sva si različna ... khmm, ker sva si res ...
OK, OK, ne bodi užaljen zaradi pregovora, ker sem res mislil samo na pregovor in nič drugega. Se opravičujem, če se je bralo, kot da te primerjam s teletom. Nisem te. Kar se pa lepote tiče... OK, saj je lahko avto lepo oblikovan pa te fore, ampak to vsaj meni ne predstavlja kakšnega estetskega užitka. Lepe ženske ja, pa lepe gore in sploh narava tudi. Pa še kaj bi se našlo, ampak pločevine ni vmes. Kakor tudi ne bajkov. Saj so v osnovi vsi isti. Lahko ima eden zgornjo cev malo bolj vodoravno in drugi malo bolj postrani, pa eden je takšne in drugi drugačne barve, ampak vsi pa imajo balanco, pedala, dve feltni, zobnike, ketno in še nekaj malenkosti. Vsaj mene v zvezi z bajkom bolj navdušuje to, kar lahko z njim počnem, kot pa to, kako izgleda. Itak bo z leti vsak postal grd. Nekaj naredijo kilometri, nekaj pa padci. Ko prvič užgeš in ga opraskaš, se še sekiraš, ko užgeš drugič, tudi še mogoče, od tretjič naprej se ti pa že jebe. Razen, če ni totalka, ker bi potem rabil nov bajk, to pa ni poceni. Ampak če je totalka bajk, je najpogosteje tudi bajker. Ta pa potem kolesa itak ne rabi (več). Poznam osebno nekdaj izjemnega slovenskega kolesarja, ki je v pamtiveku celo vozil kronometer na olimpijadi. No, možakar je še v poznih letih nekaj pritiskal na pedala, dokler ga enkrat en bedak v avtomobilu ni postrgal s ceste. Je ostal živ, ampak od takrat naprej ni več sedel na kolo.
... eh, zakaj bi bil užaljen zaradi pregovora, ki na zabaven način uporablja rimo na veselje in je konec koncev resničen, sicer ga ne bi bilo ...

P.S.: tudi sam rad kolesarim, le da jaz to počnem za rekreacijo in kolesa za druge prevoze ne uporabljam ... aja, ker si očitno "resni" kolesar, ti raje ne povem, da dostikrat kršim "kolesarske" prometne predpise z vožnjo v "napačno" smer po kolesarski stezi, sploh ko je v "mojo" smer niti ni in da se dostikrat (s hitostjo pešca) vozim po (praznem) pločniku, ker raje previdno bitje jaz pazim na druge, kot pa da na ozki cesti v avtomobilih drugi (ne) pazijo na mene in da se mi na brezvezni rekreaciji zgodi kaj podobnega kot tistemu tvojemu znancu ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2759547] 21.02.19 12:07 · odgovor na: najobj (#2759522)
Odgovori   +    0
[najobj]
P.S.: tudi sam rad kolesarim, le da jaz to počnem za rekreacijo in kolesa za druge prevoze ne uporabljam ... aja, ker si očitno "resni" kolesar, ti raje ne povem, da dostikrat kršim "kolesarske" prometne predpise z vožnjo v "napačno" smer po kolesarski stezi, sploh ko je v "mojo" smer niti ni in da se dostikrat (s hitostjo pešca) vozim po (praznem) pločniku, ker raje previdno bitje jaz pazim na druge, kot pa da na ozki cesti v avtomobilih drugi (ne) pazijo na mene in da se mi na brezvezni rekreaciji zgodi kaj podobnega kot tistemu tvojemu znancu ...
Ma to je eno izmed bolj neumnih prometnih pravil.

Kot tisto, da bi naj na avtocesti vozili po voznem pasu in na prehitevalnem samo prehitevali. Vsaka menjava pasu je riziko, da bo kdo koga spregledal.
najobj sporočil: 31.870
[#2759594] 21.02.19 14:35 · odgovor na: anon-154083 (#2759547)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [najobj]
> P.S.: tudi sam rad kolesarim, le da jaz to počnem za rekreacijo in kolesa za druge prevoze ne uporabljam ... aja, ker si očitno "resni" kolesar, ti raje ne povem, da dostikrat kršim "kolesarske" prometne predpise z vožnjo v "napačno" smer po kolesarski stezi, sploh ko je v "mojo" smer niti ni in da se dostikrat (s hitostjo pešca) vozim po (praznem) pločniku, ker raje previdno bitje jaz pazim na druge, kot pa da na ozki cesti v avtomobilih drugi (ne) pazijo na mene in da se mi na brezvezni rekreaciji zgodi kaj podobnega kot tistemu tvojemu znancu ...
Ma to je eno izmed bolj neumnih prometnih pravil.

Kot tisto, da bi naj na avtocesti vozili po voznem pasu in na prehitevalnem samo prehitevali. Vsaka menjava pasu je riziko, da bo kdo koga spregledal.
... čuj, to je še dosti bolj glupo od zapovedane vožnje na avtocesti, ker bi analogno morale na svetu obstajati samo enosmerne ceste, ker je na dvosmernih cestah srečevanje nasproti vozečih vozil preveč nevarno ... khmm, in kar je celo res, če primerjamo hitrost avtomobilov in kolesarjev, pa nobenemu na kraj pameti ne pade, da bi na cestah prepovedal dvosmerni promet ... ja, ampak kdo bi razumel slovensko kolesarsko pamet, ki je v svojem samozvanem ekskluzivističnem fanatizmu izsilila to butasto pravilo ...

P.S.: hvalabogu so tisti redki policaji, ki jih srečaš na cestah, dovolj pametni, da tega butastega pravila ne upoštevajo, ker sem se jaz v "napačni" smeri že nekajkrat peljal pol metra mimo policajev in se noben ni spomnil, da bi me ustavil in kaznoval ...
code5 sporočil: 664
[#2759598] 21.02.19 14:46 · odgovor na: najobj (#2759594)
Odgovori   +    1
O, jaz pa ze. Pod zelezniskim nadvozom ob Crni vdovi (poslovna stavba Dela) imajo periodicne zasede, in to vsaj dvakrat na leto; enkrat sem placala globo (20€ za polovicko), kar me je izucilo - ne da ne vec vozim tam, ampak pravocasno pogledam, in ce je treba, sestopim z bicikla in se prelevim v pesca, ki vodi bicikel, in potem grem mimo in se pravim sasavo.
najobj sporočil: 31.870
[#2759602] 21.02.19 15:02 · odgovor na: code5 (#2759598)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2019 15:07
[code5]
O, jaz pa ze. Pod zelezniskim nadvozom ob Crni vdovi (poslovna stavba Dela) imajo periodicne zasede, in to vsaj dvakrat na leto; enkrat sem placala globo (20€ za polovicko), kar me je izucilo - ne da ne vec vozim tam, ampak pravocasno pogledam, in ce je treba, sestopim z bicikla in se prelevim v pesca, ki vodi bicikel, in potem grem mimo in se pravim sasavo.
... eh, saj jaz tudi namenoma ne izzivam usode, ker pri policajih nikoli ne veš, se pa zgodi oziroma se je vedno zgodilo, ko je bilo za "praviti se šašavog" že prepozno ... no, sem pa že dostikrat imel "bližnja srečanja" s prenapetimi budalami, ki so me natulili, češ kje se vozim (s hitrostjo počasnega pešca) in sem jih jaz natulil nazaj, pa smo vsi "zmagali" ...

P.S.: najbolj hecna je ena kolesarska steza v Izoli, ki je s črtami razdeljena na dva pasova in kjer je vsak "pas" širok dobrega pol metra in kjer je srečevanje nasproti vozečih kolesarjev dejansko zelo nevarno, ker imata oba kolesarja en proti drugemu po svojem pasu "pravico" voziti z maksimalno hitrostjo, ker sicer na kolesarski stezi ne bi bilo s črtami označenih dveh pasov ... khmm, in kjer je verjetno dovoljeno tudi prehitevanje, ker so črte prekinjene ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2759611] 21.02.19 16:03 · odgovor na: najobj (#2759594)
Odgovori   +    0
[najobj]
P.S.: hvalabogu so tisti redki policaji, ki jih srečaš na cestah, dovolj pametni, da tega butastega pravila ne upoštevajo, ker sem se jaz v "napačni" smeri že nekajkrat peljal pol metra mimo policajev in se noben ni spomnil, da bi me ustavil in kaznoval ...
No, našega soseda pa so ustavili.
In ko jih je povprašal po pameti, so poklicali marico.
najobj sporočil: 31.870
[#2759738] 22.02.19 11:34 · odgovor na: anon-154083 (#2759611)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [najobj]
> P.S.: hvalabogu so tisti redki policaji, ki jih srečaš na cestah, dovolj pametni, da tega butastega pravila ne upoštevajo, ker sem se jaz v "napačni" smeri že nekajkrat peljal pol metra mimo policajev in se noben ni spomnil, da bi me ustavil in kaznoval ...
No, našega soseda pa so ustavili.
In ko jih je povprašal po pameti, so poklicali marico.
... ja, očitno sem imel do zdaj srečo in bom moral biti bolj previden, ker je pri nas bolj važno, da paziš na policaje kot pa na promet ...

P.S.: to www.google.com/maps/...312!8i6656 je genialna prometna rešitev kolesarskih strokovnjakov v Izoli, o kateri sem pisal tukaj zgoraj ...

Strani: 1