Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-379669]
Hondo Civic sedan 1,5 VTEC smo leta 95' dobili iz Japana. Bila je skoraj 11 let z nami, samo z menoj 7 let. Nepozabno in edinstveno vozilo. Prodana naprej za krasno ceno.
Kasneje sem vozil še Hondo (drug tip) tako, izdelano v UK. In polna drobnih napak.
Torej, Japan production rulz. Naj kar tam jih delajo in potem uvažajo v EU. Je tako bolje.
Prav navdušujoče je, kaj vse lahko človek pobere iz puste vesti o napovedanem zaprtju dveh tovarn.

1. Da si ti navedel enačbo s tremi spremenljivkami (model/tip, leto in kraj proizvodnje) in takoj ugotovil, katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)

2. Da so Finance čez noč Evropo razširile še na Turčijo. Včeraj so rejvnili, da "Honda zapira svojo edino tovarno v Evropi",
live.finance.si/8944...o-v-Evropi
danes pa Milač zgodbo eskalira z "Japoncem je prekipelo, Honda bo zaprla svoji edini evropski tovarni". Le kaj sledi jutri?

3. Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega. Danke Gustl. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759401

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
[pobalin]
Da bi moral za ta članek žrtvovati (sicer brezplačen) žeton, lahko ga pa komentiram brez tega.
Same here.
..... katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)
Jaz svoji ženi vedno pravim, da je najboljši avto tak, ki je dober pa poceni. To pomeni, da se poceni pelje in poceni popravlja, če je že treba. Ajde, pa zanesljiv naj bo, da ga ne bom porival, če mi nekje crkne. That's it. Kaj me briga, če je grd. Saj se ne bom poročil z njim. Je bila zadnjič tule debata o Daciah, pa sem malo vrgel uč. In se mi zdijo prav fine. Tudi če ob prodaji po nekaj letih za njo ne bi dobil nič, ne morem pušiti toliko, kot bi v par letih pušil na amortizaciji za en nobel pleh. Da ne govorim o delih, ki za kakšne bavarce stanejo, kot da so zlati.
anon-154083 sporočil: 6.570
[pobalin]
> [FIN-379669]
> Hondo Civic sedan 1,5 VTEC smo leta 95' dobili iz Japana. Bila je skoraj 11 let z nami, samo z menoj 7 let. Nepozabno in edinstveno vozilo. Prodana naprej za krasno ceno.
> Kasneje sem vozil še Hondo (drug tip) tako, izdelano v UK. In polna drobnih napak.
> Torej, Japan production rulz. Naj kar tam jih delajo in potem uvažajo v EU. Je tako bolje.

Prav navdušujoče je, kaj vse lahko človek pobere iz puste vesti o napovedanem zaprtju dveh tovarn.

1. Da si ti navedel enačbo s tremi spremenljivkami (model/tip, leto in kraj proizvodnje) in takoj ugotovil, katera je tista, ki ima zares fatalen vpliv na rezultat enačbe. Nekdo drug bi trdil, da novi/drugi model/tip Honde ni niti senca starega, nekdo tretji pa, kako so vsi novi avti zanič. In če bi se vi trije našli skupaj za istim šankom, bi imela gostilna lep dobiček. :-)
Vseeno je FIN-379669 enačbo s tremi spremenljivkami rešil pravilno.

Strani: 1