Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 19.02.2019 21:09
Marsikateri sliši, da banke dajejo kredite s 5% odstotnimi fiksnimi obrestmi, kar se jim zdi ugodno in se odločijo da bodo vzeli 20 tisočakov kredita na 10 let, potem na banki ko preštejejo mesečne obroke ugotovijo, da bodo v 10 letih banki plačali skoraj 30 tisočakov. Ja, pač tako je, pamet v glavo, kajti obresti so pač obresti in se obračunavajo na leto. Znanec kupuje avto za 25 tisočakov, lahko bi ga kupil v gotovini pa je vendar malo preverjal lizing. Prodajalec nu je predlagal kar nekaj opcij in popustov le pod pogojem, da kupi avto na njihov lizing na sedem let najboljši na svetu, kar je naneslo, da bi avto za 25 tisočakov moral plačati cc. 30 tisočakov, ko pa sem mu dejal, da avto na lizing, tudi če je star sedem let mora polno kasko zavarovati se je hiter odločil za gotovinsko plačilo, kajti že čez palec je privarčeval cc. 6-7 jurjev, kajti 5-6-7 let star avto polno kasko zavarovati (kraja) je bedarija.
ps. številke so malo provokativne, prosim ponudbe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2759287

Strani: 1

anon-329553 sporočil: 31
Se strinjam. Tudi jaz sem računal in se mi ni isšlo. Sem ga kar plačal. In čez par let se zeloo pozna. Je pa sicer odvisno koliko km delas in ali je na firmo. Manj je več :)

Strani: 1