Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pklada sporočil: 585
[PyotrNovak]
Tole krožno gospodarstvo bo pripeljalo EU tja, kjer smo startali po zadnji ledeni dobi. Krog je treba sklenit, pa naj stane kolikor hoče....
Jaz pa še zmeraj ne vem, kaj je to KROŽNO GOSPODARSTVO?

Ko sem jaz začel s svojo firmo pred leti, je bilo popularno GROZDENJE. Slovenija je bila v evropskem vrhu po števulo grozdov. En kup denarja se je vrglo v to. Vsi so ga dobili, razem naše firme. :)

Verjetno bom preživel tudi krožno gospodarsvo, preden bom dočakal penzijo.

Skrbi me samo, ker so taki lepi, mladi slamo-mlatilci, kot je minister Leben, lahko zelo nevarni. Imam občutek, da on goreče verjame v svojo slamo. Taki verniki se obnašajo kot sekta. In na vsakega dvomljivca v njihovo eko religijo se spravijo kot srednjeveška inkvizicija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2757986

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
NAJIN denar KROŽI k njim. Če pa TEGA ne zastopiš?? ;)))

Taki nori procesi zaživijo svoje življenje, ker ima masa nesposobnih na pravih položajih ZELO udobno življenje.

L. Kajfež: "Pravkar sem priletela iz Stockholma, kjer smo razpravljali o škodljivih vplivih množičnega letalskega prometa"
I SWEAR, I piss YOU ALL NOT! Prebrano pred leti.

PS: NIHČE pa niti ne omeni, da so izkoristki LED žarnic eksplodirali. Trenutno imam 17,5W z 2500Lm kar je ekvivalent navadne 150W, CRI pa prek 80. Pred pol leta je imela 22W.
(CRI- Clor Rendering Index. koliko se svetloba približa sončni) Namesto 700w neonk imam sedaj 152W LED.

Strani: 1