Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Priznam, podcenjevala sem premiera Šarca

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
No, jaz poznam kar nekaj podjetnikov, pa nihče tega bullshita, ki ga prodaja Šarec ne kupi.

Ga je pa kupil javni sektor. No, kar je logično, saj jim je dvignil plače, na že tako cca. 400 EUR višje plače od zasebnega.

To, da ljudje ne postavljajo vprašanj, preprosto ne drži. Mediji so(ste) tisti, ki Šarca pustite pri miru. Jaz bi že kaj vprašal, samo jaz v tem smislu nimam dostopa do njega, da bi ga lahko kaj neprijetnega vprašal. Ok, priznam, verjetno bi lahko tak dostop dobil, če bi se vsaj malo potrudil. Ampak nastopi drug problem, ker nimam množičnega medija, preko katerega bi potem lahko kaj sporočil večjemu številu ljudi.

Šarec je pač sklenil pakt z vsemi pomembnimi sooblikovalci javnega mnenja. Z izjemo medijev zbranih okoli SDS. In zato se zdi, da je vse lepo in prav.

In zato ne preseneča, da je zaupanje v medije na izjemno nizki ravni. Ker ljudje vidijo, da je razkorak med realnostjo in temu kar se po medijih objavlja ogromno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2757630

Strani: 1

PetraS sporočil: 2.368
[Glavni forum] Tema: Priznam, podcenjevala sem premierja Šarca
[#2757632] 11.02.19 17:05 · odgovor na: sopranos (#2757630)
Odgovori   +    2
A pa kdo kej reče?
anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Priznam, podcenjevala sem premierja Šarca
[#2757718] 12.02.19 07:18 · odgovor na: sopranos (#2757630)
Odgovori   +    37
[sopranos]
No, jaz poznam kar nekaj podjetnikov, pa nihče tega bullshita, ki ga prodaja Šarec ne kupi.
Tudi jaz jih poznam kar nekaj, ki jih Šarčeva pojava dela kar nervoznim in jim preseda prozorna ŠarecMesčeva igra v stilu slabega in dobrega policaja. Prvo Mesec s Kordišom in Violeto grozi podjetnikom z večjo javno porabo, po domače z novimi davki, potem se pojavi Šarec z modrostjo, da se župa nikoli ne poje tako vroča in se ponuja za rešitelja, saj poglejte kaj bi vam naredila Levica, če mene ne bi bilo pozabljajoč, da je on pripeljal Levico v vlado ali je Levica pripeljala njega. Opazujoč Šarca na teve se zdi kot da je glavni igralec v dragi visoko proračunski nadaljevanki, razmeče se z denarjem, govori z bolj humornim jezikom uporabljajoč 200 besed in svoje pomanjkljivosti prikriva s strašanskim zapravljanjem kot z oblastjo opijanjeni gospodar. Pri njemu ni nobene skromnosti in okrog njega so vedno obložene mize in pojedine.

Strani: 1