Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[pobalin]
> ki se tako iz kariere pravnice podaja v zahtevno tekstilno panogo.

Ja, pravo je brezvezno, enostavno, dolgočasno, je pa diploma zastonj, ker študij časti država. Tekstilije so pa čisto nekaj drugega. Zato je sicer nekoč silno ugledna pravnica totalno nasedla v Muri (in drugod), tektilna inženirka je pa prilezla do predsednice vlade, zdaj je pa ministrica za infrastrukturo (in cashflow za drugi tir).

> »Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.

Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.

> Stranke, na katere cilja Rotarjeva, so med 30 in 45 let stari ljudje s polnimi delovniki. Taki, ki želijo tudi, ko se iz poslovnih oblačil spravijo v oblačila za prosti čas, zgledati dobro.

Sicer ciljno grupo posekam za mnoga leta, ampak sem iz firbca vseeno pogledal kreacije te pravnice, pevke, ljubiteljske modne in smartkežjuel brend kreatorke, podjetnice ter "higher independent expert for judicial recovery at Zavarovalnica Triglav. Lahko rečem samo: gud lak s ponujeno robo in njenimi (že znižanimi) cenami.
Pobalin I love you, tvoje naprezanje pa morda celo rahlo presega nivo tega foruma;
www.youtube.com/watc...dleb26ChTA