4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
4 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
4 ure
Najbolj brani članki danes
5 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
6 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
7 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
7 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
7 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
7 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
8 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
8 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
8 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
8 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
9 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
9 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
10 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
11 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
11 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
11 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
ki se tako iz kariere pravnice podaja v zahtevno tekstilno panogo.
Ja, pravo je brezvezno, enostavno, dolgočasno, je pa diploma zastonj, ker študij časti država. Tekstilije so pa čisto nekaj drugega. Zato je sicer nekoč silno ugledna pravnica totalno nasedla v Muri (in drugod), tektilna inženirka je pa prilezla do predsednice vlade, zdaj je pa ministrica za infrastrukturo (in cashflow za drugi tir).
»Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.
Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.
Stranke, na katere cilja Rotarjeva, so med 30 in 45 let stari ljudje s polnimi delovniki. Taki, ki želijo tudi, ko se iz poslovnih oblačil spravijo v oblačila za prosti čas, zgledati dobro.
Sicer ciljno grupo posekam za mnoga leta, ampak sem iz firbca vseeno pogledal kreacije te pravnice, pevke, ljubiteljske modne in smartkežjuel brend kreatorke, podjetnice ter "higher independent expert for judicial recovery at Zavarovalnica Triglav. Lahko rečem samo: gud lak s ponujeno robo in njenimi (že znižanimi) cenami.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2757264

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[pobalin]
> ki se tako iz kariere pravnice podaja v zahtevno tekstilno panogo.

Ja, pravo je brezvezno, enostavno, dolgočasno, je pa diploma zastonj, ker študij časti država. Tekstilije so pa čisto nekaj drugega. Zato je sicer nekoč silno ugledna pravnica totalno nasedla v Muri (in drugod), tektilna inženirka je pa prilezla do predsednice vlade, zdaj je pa ministrica za infrastrukturo (in cashflow za drugi tir).

> »Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.

Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.

> Stranke, na katere cilja Rotarjeva, so med 30 in 45 let stari ljudje s polnimi delovniki. Taki, ki želijo tudi, ko se iz poslovnih oblačil spravijo v oblačila za prosti čas, zgledati dobro.

Sicer ciljno grupo posekam za mnoga leta, ampak sem iz firbca vseeno pogledal kreacije te pravnice, pevke, ljubiteljske modne in smartkežjuel brend kreatorke, podjetnice ter "higher independent expert for judicial recovery at Zavarovalnica Triglav. Lahko rečem samo: gud lak s ponujeno robo in njenimi (že znižanimi) cenami.
Pobalin I love you, tvoje naprezanje pa morda celo rahlo presega nivo tega foruma;
www.youtube.com/watc...dleb26ChTA
Endimion sporočil: 10.306
Ta prava taužentkinstlerca... Za ožent.... :D
anon-207617 sporočil: 6.899
[pobalin]
> »Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.

Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.
Jah, punca se sooca s tem kako hkrati biti cefur (na kavo v trenirki) in ne biti cefur (biti urejen). Kot bi rekel Gramsci, cefurstvo v njej umira, gospostvo pa se se ni uveljavilo - v tem interregnumu pa se rojeva mnozica morbidnih simptomov (kot denimo trenirka za na kavo).

Morda bi bilo bolje ce bi pisala knjigo, kot pa da uvaza kitajske cunje. Plusa ne bi bilo - ampak minusa pa tudi ne :-)

Strani: 1