Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
[#2757255] 08.02.19 19:10
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: tilenrexi 08.02.2019 19:11
Gospa torej na Kitajskem štanca oblačila in gor daje inicialki svojega imena? A.R?

Veliko sreče...
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2757258] 08.02.19 19:18 · odgovor na: tilenrexi (#2757255)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: tilenrexi 08.02.2019 19:19
V spletni trgovini prav tako nič od nič. Vsi artikli "znižani" za 30%. Niti en se ne prodaja po redni ceni.

Pa koga ta gospa vleče za nos?

Najpodjetniška ideja... Dol padeš.
pobalin sporočil: 14.456
[#2757264] 08.02.19 20:34
Odgovori   +    8
ki se tako iz kariere pravnice podaja v zahtevno tekstilno panogo.
Ja, pravo je brezvezno, enostavno, dolgočasno, je pa diploma zastonj, ker študij časti država. Tekstilije so pa čisto nekaj drugega. Zato je sicer nekoč silno ugledna pravnica totalno nasedla v Muri (in drugod), tektilna inženirka je pa prilezla do predsednice vlade, zdaj je pa ministrica za infrastrukturo (in cashflow za drugi tir).
»Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.
Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.
Stranke, na katere cilja Rotarjeva, so med 30 in 45 let stari ljudje s polnimi delovniki. Taki, ki želijo tudi, ko se iz poslovnih oblačil spravijo v oblačila za prosti čas, zgledati dobro.
Sicer ciljno grupo posekam za mnoga leta, ampak sem iz firbca vseeno pogledal kreacije te pravnice, pevke, ljubiteljske modne in smartkežjuel brend kreatorke, podjetnice ter "higher independent expert for judicial recovery at Zavarovalnica Triglav. Lahko rečem samo: gud lak s ponujeno robo in njenimi (že znižanimi) cenami.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2757266] 08.02.19 21:07 · odgovor na: pobalin (#2757264)
Odgovori   +    5
[pobalin]
> ki se tako iz kariere pravnice podaja v zahtevno tekstilno panogo.

Ja, pravo je brezvezno, enostavno, dolgočasno, je pa diploma zastonj, ker študij časti država. Tekstilije so pa čisto nekaj drugega. Zato je sicer nekoč silno ugledna pravnica totalno nasedla v Muri (in drugod), tektilna inženirka je pa prilezla do predsednice vlade, zdaj je pa ministrica za infrastrukturo (in cashflow za drugi tir).

> »Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.

Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.

> Stranke, na katere cilja Rotarjeva, so med 30 in 45 let stari ljudje s polnimi delovniki. Taki, ki želijo tudi, ko se iz poslovnih oblačil spravijo v oblačila za prosti čas, zgledati dobro.

Sicer ciljno grupo posekam za mnoga leta, ampak sem iz firbca vseeno pogledal kreacije te pravnice, pevke, ljubiteljske modne in smartkežjuel brend kreatorke, podjetnice ter "higher independent expert for judicial recovery at Zavarovalnica Triglav. Lahko rečem samo: gud lak s ponujeno robo in njenimi (že znižanimi) cenami.
Pobalin I love you, tvoje naprezanje pa morda celo rahlo presega nivo tega foruma;
www.youtube.com/watc...dleb26ChTA
FING6756 sporočil: 107
[#2757290] 09.02.19 09:54
Odgovori   +    6
... a da v Dobrovi nisi "našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod" ..... dej noooooo :/
Endimion sporočil: 10.252
[#2757291] 09.02.19 10:00 · odgovor na: pobalin (#2757264)
Odgovori   +    4
Ta prava taužentkinstlerca... Za ožent.... :D
spiderman sporočil: 1.741
[#2757292] 09.02.19 10:09 · odgovor na: Endimion (#2757291)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Ta prava taužentkinstlerca... Za ožent.... :D
:-) igzekli.
Dasiravni je (žal) pri nas(?) dandanes toliko njej podobnih taužentkunstlerc, da mogoče celo nabere zadosti "publike".
Čepšrav je Slovenija za takšne "nišne" podvige vseeno premajhen trg.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2757293] 09.02.19 10:22 · odgovor na: pobalin (#2757264)
Odgovori   +    15
[pobalin]
> »Idejo sem dobila, ko nisem našla dovolj lepe trenirke v kateri bi brez težav šla na kavo, sprehod … Skozi pogovore z drugimi, sem ugotovila, da nisem edina s to težavo.

Mogoče bi namesto jamranja frendom morala pogledati v več štacun in še na internet.
Jah, punca se sooca s tem kako hkrati biti cefur (na kavo v trenirki) in ne biti cefur (biti urejen). Kot bi rekel Gramsci, cefurstvo v njej umira, gospostvo pa se se ni uveljavilo - v tem interregnumu pa se rojeva mnozica morbidnih simptomov (kot denimo trenirka za na kavo).

Morda bi bilo bolje ce bi pisala knjigo, kot pa da uvaza kitajske cunje. Plusa ne bi bilo - ampak minusa pa tudi ne :-)
najobj sporočil: 31.869
[#2757321] 09.02.19 14:02
Odgovori   +    10
... Pri Aurora Roots tehnično znanje pri izdelavi oblačil prihaja iz Mure ...

... alzo, ker so trenirke tehnično zelo zahtevna oblačila, pri Aurora Roots tehnično znanje pri izdelavi oblačil prihaja iz Mure, njena oblačila pa so sešita na Kitajskem, ker Kitajci znajo poceni šivat, nimajo pa tehničnega znanja ...

P.S.: poleg humoristične rubrike "Nepremičnina tedna" so zaradi zabave svojih bralcev Financarji očitno uvedli še rubriko "Najpodjetniška ideja" in ker je tudi sicer na Financah precej zabavnih člankov, vsem zastonjkarjem na totem forumu toplo priporočam, da se naročijo na Finance ... khmm, sploh ker je zdravstvena blagajna prazna in so čakalne dobe dolge, smeh pa je pol zdravja ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2757344] 09.02.19 17:17 · odgovor na: Endimion (#2757291)
Odgovori   +    4
[Endimion]
Ta prava taužentkinstlerca... Za ožent.... :D
Sploh, če je edina dedinja vrtno-trgovskega imperija Rotar. :-P
anon-169261 sporočil: 1.078
[#2757362] 09.02.19 19:47
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-169261 09.02.2019 19:49
Če se ne motim do sedaj ni bil napisan niti en pozitiven komentar.
Je pač spet udarila na plan tista znana - zavist Slovencev.
Tudi mene je malo zmotilo tisto, da naj bi pa zato, da greš na kavo,
potreboval pa neko posebno trenirko. Če športaš, je verjetno
v bližini tudi kakšen primeren lokal za šortne hlače.
Ne glede na vse okoliščine, ki so botrovale tej ideji, bo čisto v
redu, če bo ideja uspešno zaživela in čestitke gospe Rotar!

Strani: 1