Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1126DXSXU sporočil: 273
Malo deziorentiran članek mar ne.

Kako so lahko delali svoje delo, če niso imeli osnovnih informacij okolja. Da je rabil mesece, da se je prekopal skozi je precej počasno. Tako stvar moraš "resetirati/nastaviti" v par tednih.

Drugače pa zo nima veze z lenobo, temveč smotrno organiziranostjo. Pri njej se naloge sustematično rinejo na najnižji nivo, ki jih je še sposoben uspešno opraviti. Zakaj? Zato ker to stane najmanj in zato, da imajo višji nivoji več časa, da jim dodeliš bolj zahtevne naloge.
Toliko na jratko, pa še kaj hi se najdlo, zaupanja pa mora niti vedno ravno prav, ane.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2756173

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[1126DXSXU]

Drugače pa zo nima veze z lenobo, temveč smotrno organiziranostjo.
Res je in do tega lahko prideš z malo lenobe. Lenoba je super motivacija za vpeljavo organizacijskih izboljsav.

Eni temu recejo optimizacija, drugi digitalizacija, tretji...

Tudi lenobo lahko poimenujemo drugače, recimo "izogibanje dolgočasnim rutinskim opravilom".

Jaz imam recimo hudo motivacijo, da ekipa razume, kaj delamo in da imajo na voljo vse potrebne resurse - ce oni funkcionirajo, lahko jaz igram tenis.

Lenoba pripelje do izboljšav. Zal moras prej nekaj kilometrine imet. Vcasih se mi je ful fajn zdel, ce sem veliko delal, sem se sam sebi zdel ful koristen. Mladost ludost :)

Strani: 1