Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-476752 sporočil: 484
Zadnja sprememba: anon-476752 01.02.2019 00:19
Svet potrebuje industrijsko revolucijo. Bo pač električna, ker pri notranjem zgorevanju smo zašli, vsako leto so se na trg dajali večji in težji avti in to je vse. Vav, res je napredek, če nemci vsako drugo leto en x v paleto dodajo... To je temeljilo na traktorski mehanizaciji in temuje treba s stališča okolja, s stališča hrupa, prostora in varnosti ostalih končno reči dost je... Slovenske ti. razvojne dobavitelje sem opazoval že na podelitvah nagrad za inovativnost. Kakšno razočaranje... 3x prevrtan kos kovine je lažji, malo šibkejši od neprevrtanega in imamo inovacijo za 1,2 centa po kosu... Kako daleč je to še sposobno iti na tak način? Seveda, ne preveč daleč... Zato rabimo nekaj drugačnega.

Komaj čakam, da se bom dnevno vozil s hibridom, EV je pa še premajhen. Traktorje pa sovražim. Opazoval včeraj štart X3 iz parkirišča na dnu klanca. Neverjetno, samo klokotanje, škripanje, rezgetanje. Kot da smo 1875... Ali pa 1944 pred bitku pri Kursku... Dizle je treba takoj prepovedat kot osebna vozila.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755941

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Macadamia]
Slovenske ti. razvojne dobavitelje sem opazoval že na podelitvah nagrad za inovativnost. Kakšno razočaranje... 3x prevrtan kos kovine je lažji, malo šibkejši od neprevrtanega in imamo inovacijo za 1,2 centa po kosu... Kako daleč je to še sposobno iti na tak način?
Če dodaš še podatek, da naša najbolj prodorna firma dela auspuhe...

Mi bomo čez nekaj ena taka kolonija poceni delovne sile, kot nismo bili nikoli v zgodovini.

Strani: 1