Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.164
[pobalin]
Kot je pred kratkim pisala Suzana Kos v Delu, je Telekom precej v buli - glavna dejavnost je tako-tako, hobi segment (mediji in balkanijade) pa prinaša izgubo. Očitno glihtapravmoment, da se v hobi segment Telekoma porine še en kos Mercatorja. Akobogda pa še Save.
Kako s (para)državnimi podjetji v Moji Deželi narediš milijonski posel? Simpl, začneš z nekaj milijardami...
juzni nemci pac :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755883

Strani: 1

smity sporočil: 248
[crt]
> [pobalin]
> Kot je pred kratkim pisala Suzana Kos v Delu, je Telekom precej v buli - glavna dejavnost je tako-tako, hobi segment (mediji in balkanijade) pa prinaša izgubo. Očitno glihtapravmoment, da se v hobi segment Telekoma porine še en kos Mercatorja. Akobogda pa še Save.
> Kako s (para)državnimi podjetji v Moji Deželi narediš milijonski posel? Simpl, začneš z nekaj milijardami...

juzni nemci pac :)
letos presežek 500 milijonov v proračunu, mogoče pa smo res južni nemci, po varčnosti sodeč:)

Sam imam Telekomov internet, izbral sem ga po načelu kdo je boljši in nedržavna konkurenca je bila dražja, slabša, enako komplicira s paketi. Pri bencinu pa bolj cenim OMV, kot Petrol. Smatram da ima boljše gorivo. Glede trgovin pa nimam najboljše. Za razliko od nekaterih, svojih nakupov ne opravljam po politični opredelitvi, ideološki nagnjenosti,... Nismo več v levi ali desni diktaturi, da bi še imelo vlogo v kateri trgovini kupuješ. Kupuješ tam kjer dobiš kvaliteto, kakovost, ceno, če bo Počivalškov Petromercator imel skupek vseh teh lastnosti in bo v njih boljši od konkurence, poten je zagotovo lahko zelo uspešen.
pobalin sporočil: 14.456
[crt]
juzni nemci pac :)
Potem dajmo v isto štalo vse tanajboljše überkonje - še Deutsche Bank in Commerzbank. :-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[crt]
> [pobalin]
> Kot je pred kratkim pisala Suzana Kos v Delu, je Telekom precej v buli - glavna dejavnost je tako-tako, hobi segment (mediji in balkanijade) pa prinaša izgubo. Očitno glihtapravmoment, da se v hobi segment Telekoma porine še en kos Mercatorja. Akobogda pa še Save.
> Kako s (para)državnimi podjetji v Moji Deželi narediš milijonski posel? Simpl, začneš z nekaj milijardami...

juzni nemci pac :)
Južni nemci , ki nimajo za burek :))

Strani: 1