Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-358556 sporočil: 129
PETROMERCATOR - v državni lasti.
Mokre sanje vsakega "uhljeba" (ža par let iščem dober prevod)

Bog nam pomagaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755881

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Tale Petrol je vsaj zame osebno ena prekleta banda, ki bi jo bilo treba razhajkat, da bi kar pokalo. Že pred časom sem jim poslal besen mail, ker na njihovem "servisu" srednje velikosti na Litijski lahko človek dobi 15 vrst piškotov, 10 vrst čokolade, 20 vrst čipsa, ozimnico, rezano cvetje, pice, bureke, baklave in kaj-vem-katere pičkarije še (vse to po zasoljenih cenah, se razume), ne more pa dobiti enega usranega spreja za zunanje čiščenje motorja (jaz ga uporabljam za pucanje bicikla, ker odlično topi šmir), ki se sicer prodaja pod PETROLOVO BLAGOVNO ZNAMKO. Tam, kjer se sploh prodaja. Cela njihova sekcija v zvezi z avtomobili je velikosti 1m*2m in je omejena na vitrex pa kakšne čistilne krpice pa mogoče še olje. Da bi prodajali kakšne flike za bajk in gumilezengo, če ima človek prazno gumo in nima rezerve (jaz to sicer vedno imam), je pa že science fikšn. No, odgovorili so mi z nekimi floskulami, kako oni uvajajo "novosti" in prilagajajo asortiman kaj-vem-komu. Voznikom že ne, to mi je jasno. Pa koji k***c so oni? Drag supermarket ali servis voznikov? Naj se jebejo oni s takšnim "servisom". Pa to še ni najhuje. Včeraj sem se z bajkom spotoma ustavil na njihovi pumpi na Kajuhovi v Lj, da bi napolnil gume. Iščem kompresor za zrak, pa ga ne najdem. Preiščem cel servis in grem na koncu noter vprašat, kam so oni to skrili. In mi tip tam noter odgovori, da ga NIMAJO!!! Na pumpi ne moreš napolniti gum! Da dol padeš. Dobiš pa 20 vrst cukrov. Še bencin naj nehajo prodajat in tiste njihove pumpe predelajo tako, da bo iz enih tekel cviček, iz drugih pa kokakola. Naj grejo v p***o materino, golazen zahojena.
anon-476752 sporočil: 484
Kdor pozna Hrvate, bo razumel. Z naskokom najbolj zajeban in nevaren, genociden narod. Da smo dali usodo toliko ljudi v njihove roke je katastrofa. Oddaje pa ne bom gledal, če bo Petra tam. Ni okusno.
bigl sporočil: 18.363
[premzb]
PETROMERCATOR - v državni lasti.
Mokre sanje vsakega "uhljeba" (ža par let iščem dober prevod)

Bog nam pomagaj.
To je bolano. Pa Tarča, reklamiranje levice in njenih idej? Kaj se gre RTV SLO? Razmišljam. Takoj, ko sem videl goste in temo, sem nehal gledati. Vsaj to možnost izbire imam. Lep dan.
anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 01.02.2019 11:48
[premzb]
PETROMERCATOR - v državni lasti.
Mokre sanje vsakega "uhljeba" (ža par let iščem dober prevod)

Bog nam pomagaj.
Od Agrokorja ga bodo odkupili nazaj za dvakratno ceno. Čista zmaga za moneyžerje :))

Strani: 1