Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Kanzon sporočil: 2.392
[spiderman]
> [Kanzon]
> Misliš z V1 in V2? No,funte so jim tudi tiskali, vse skupaj je bil to samo hec proti Barbarosi.

Jao, jao... ...splošna razgledanost...
en.wikipedia.org/wik...of_Britain
Če malo karikiram, SS bi preplaval Rokavski preliv.Na otoku so imeli naci stranko ali gibanje, pa Irci bi verjetno pomagali.

Da ne bom narobe razumljen, do takratnega rajha nimam nikakršnih simpatij,mi pa gredo otoški prepotentneži že od nekdaj fajn na živce.

Stara demokracija, kao. Hehe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755441

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Kanzon]

Da ne bom narobe razumljen, do takratnega rajha nimam nikakršnih simpatij,mi pa gredo otoški prepotentneži že od nekdaj fajn na živce.
Se dobro da si to napisal, ker bralo se je kot da si en od redkih hitlerjevih simpatizerjev, ki so se nekako skrili pred komunisticno cistko.

Zdaj te bolje razumemo - si normalen slovenski fanatik, ki ob soocenju s svobodnimi ljudmi dobi napad panike in se za vsak slucaj priklene v znano domaco vprego.
spiderman sporočil: 1.741
[Kanzon]
Stara demokracija, kao. Hehe.
Glej, to je po mojem mnenju podobno kot starogrška družba, zibeljka demokracije, sodobne civilizacije itd... +kaj so še vse privlekli na plan naši leftardi, ko se je Siriza (who? :-)) povzpela na oblast...
...pozabili so samo en majčken detalj, ki je bistveno pripomogel k temu, da so se stari Grki imeli čas ukvarjati z dobrobitjo človeštva... ...medrem, ko so SUŽNJI opravljali vse delo :-)

Strani: 1