Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Corbyn je navadna marksisticno-trockisticna podgana, ljudje, ki so mu padli na limanice, pa bedaki.

Posledicno, zaradi taksnega volilnega sistema, kot ga ima UK, tisti del volilnega telesa, ki je proti brexitu, se posebej pa proti hard brexitu sploh nima politicne zastopanosti v parlamentu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2755057

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[bc123a]
Corbyn je navadna marksisticno-trockisticna podgana, ljudje, ki so mu padli na limanice, pa bedaki.

Posledicno, zaradi taksnega volilnega sistema, kot ga ima UK, tisti del volilnega telesa, ki je proti brexitu, se posebej pa proti hard brexitu sploh nima politicne zastopanosti v parlamentu.
Zanimivo in hkrati žalostno je opazovati nemoč ljudi, ki so ugotovili, da EU ni pokleknila pred brexitom in je brexit napaka. V sosednjem članku piše, da je Trump kapituliral, stopil korak nazaj in priznal svojo napako pri blokadi dela državnih uslužbencev, v VB politiki tega ne zmorejo in žrtvujejo tisto kar bi jim moralo biti najvrednejše – Britance, ki bodo največja žrtev brexitai. Od EU imajo odprte vse opcije, ker se pa ne morejo spraviti sami s sabo se obeta kaos, žal tudi nam iz EU.
pirdih sporočil: 210
Za širjenje obzorij o Trockem :)
delong.typepad.com/m...n-2004.pdf

Visoko profiliran italijanski fašist (avtor knjige) mu je v tej knjigi pisal take hvale s področja tehnike državnega udara, da zveni primerjava med Trockim v najboljših letih in Corbynom kot precej slaba šala. Upam.

Moje drugo upanje je, da bo brexit šel po poti, ki bo čim boljša za EU in Irsko. Za UK mi je žal, ampak če so se odločili, da vpliv v Evropi prepustijo dvojcu DE-FR (pri čemer se FR zdi nekam švohotna napram DE), kdo je EU, da bi jim to preprečil.

Se mi zdi pa brexit strateška napaka za UK in njihove lastne interese. Imaš Britance rad ali jih nimaš, ampak za protiutež Nemčiji ena Francija žal ni nujno dovolj. To je meni večja skrb kot pa usoda UK.

Ni mi všeč, da tako veliko uporabljam "zdi se" ...
bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 28.01.2019 11:26
[bc123a]
Corbyn je navadna marksisticno-trockisticna podgana, ljudje, ki so mu padli na limanice, pa bedaki.

Posledicno, zaradi taksnega volilnega sistema, kot ga ima UK, tisti del volilnega telesa, ki je proti brexitu, se posebej pa proti hard brexitu sploh nima politicne zastopanosti v parlamentu.
Gledano z Lune, je razlog za Brexit, razpad EU. Lep dan.

P.S.: Zgleda, da so se strateški trusti na oni strani luže ušteli.

Strani: 1